sobota, 17 stycznia 2009

Superman/Doomsday: Hunter/Prey [KOMPLET]


Superman/Doomsday: Hunter/Prey
W skutek dręczących koszmarów Superman postanawia wyjaśnić raz na zawsze co się stało z Doomsday'em po tym, jak go Cyborg wysłał w otchłań kosmosu. Tylko czy to, co odnajdzie jest czymś z czym może sobie samemu poradzić?

Scenariusz: Dan Jurgens
Szkic: Dan Jurgens
Okładka: Dan Jurgen, Brett Breeding i Greg Wright
Tusz: Brett Breeding
Kolory: Greg Wright
Wydawca: DC Comics


Tłumaczenie: Ubi
Grafika: don Burakko
Korekta: BBgeld, don Burakko6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dzieki wielkie! Będą nastepne częśi?

Anonimowy pisze...

TM Semic obiecywał, że to wyda w ramach Wydań Specjalnych... ale nie zdążyli. I 10 lat czekałem, żeby się dowiedzieć co się w końcu stało z Doomsdayem

Anonimowy pisze...

No i nareszcie ktoś się zabrał za tą serię bo jakoś nikt się nie kwapił żeby to udostępnić polskiemu czytelnikowi bo niby to już jest zbyt odległa przeszłość...

Anonimowy pisze...

A Day of Doom tez zamierzacie przetłumaczyc?

Anonimowy pisze...

a w jaki sposób zakończył swój żywot doomsday? czy ktoś wie? bo w tej opowieści trzytomowej nie jest jeszcze jego koniec - mimo, że tak to wygląda. gdzieś wyczytałem, że jeszcze doomsday się pojawił w dalszych opowiadaniach. czy ktoś wie jaki był jego definitywny koniec? czy może się tu tą wiedzą podzielić? dziękuję i pozdrawiam.

Bartosz Głowacki pisze...

Z doomsdayem jeszcze wiele rzeczy się dzialo:) w 2007 roku sciagnalem sobie torrenta ze wszystkimi komiksami z doomsdayem:) miedzy innymi wyżej wymieniony day of doom, doomsday year one , doomsday wars i inne:) Polecam poszukać:)