sobota, 13 stycznia 2018

Predator - Zimna Wojna


Predator - Zimna Wojna
Związek Radziecki i Stany Zjednoczone stają na krawędzi wojny nuklearnej.Na mroźnej Syberii dochodzi do niewytłumaczalnego incydentu,który powoduje, że machina zimnej wojny rusza pełną parą. Obie strony konfliktu wiedzą, że to nie o zagładę cywilizacji tu chodzi a o pozyskanie technologii, która odsunie atomowe arsenały w zapomnienie. Technologii, która wprost spadła z nieba. Technologii, która należy do obcej rasy. Tym razem Predatorzy stają w obliczu walki dwóch mocarstw, których siły muszą sprostać zarówno surowemu klimatowi jak i własnym rozkazom z dowództwa. Rasa kosmicznych łowców bynajmniej nie chce oddać niczego po dobroci. Rozpoczyna się batalia, której stawką jest przyszłość naszego globu.
"Zimna wojna" to bardzo dobre połączenie thilleru, polityki oraz obcej technologii. Całość tworzy prawdziwie wybuchową mieszankę, do której lont rozpala się od pierwszej strony komiksu.


W związku z wydaniem przez Scream Comics powyższego tytułu zaprzestajemy udostępniać naszą amatorską translację i zapraszamy do zakupów. 

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Najlepszości!!!

Anonimowy pisze...

WIELGACZNE DZIEKI!!!!!:D

Anonimowy pisze...

Nie lubię takich wiadomości! :P