poniedziałek, 13 marca 2017

Jupiter's Legacy

vol.1

  

vol.2
Grupka osób z wizją naprawy świata wyrusza w podróż w nieznane. Owa podróż odmienia ich w sposób dosyć radykalny. Stają się pierwszymi superbohaterami, jednak ich era dobiega końca. Nowe pokolenie czeka, by przejąć ich obowiązki jako obrońców świata. Zobaczcie, co z tego wyniknie.


Scenariusz: Mark Millar
Rysunki: Frank Quitely
Wydawnictwo: Image

W związku z zapowiedziami Muchy odnośnie planów wydania powyższego tytułu zaprzestajemy udostępniać naszą amatorską translację i zapraszamy do zakupów. 

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Czy będziecie tłumaczyć Jupiter's Circle ?

szybkilester pisze...

to najlepsza seria super-bohaterska od lat! luźne skojarzenia z watchmen & rising stars tylko zwiększają apetyt na więcej: wprost nie mogę się doczekać kontynuacji... dziękuję za tę translację!

Anonimowy pisze...

Mi też bardzo się spodobało- dziękuję i proszę o więcej.

Michał G. pisze...

JL2 nr 4 WOW!!!!! Jeden z najlepszych komiksów jakie czytałem od lat pod względem akcji! Mistrzostwo! Nawet nie wiem kiedy przez niego przeleciałem! Cała seria utrzymana w klimacie The boys i ukazująca drugie oblicze bohaterów jest bardzo dobra, ale ten album wymiótł! Dobra robota - dzięki wielkie za translacje!!!!

szybkilester pisze...

trochę szkoda, że tuż przed konkluzją historii usuwacie projekt i przyjdzie nam czekać na drukowaną wersję, czyli "trochę" to potrwa... cóż, jeszcze miesiąc z hakiem (o ile nie dojdzie do kolejnego opóźnienia) i finalny numer ukaże się w "cywilizowanym" świecie więc pozostaje comixology aby zaspokoić ciekawość... tym niemniej dzięki za zwrócenie uwagi na ten tytuł i zapoznanie się z dotychczasowymi numerami!