piątek, 23 września 2016

Cage


Podczas śledztwa dotyczącego zabójstwa nastoletniej dziewczyny, Cage orientuje się, że w dzielnicy, która jest jego domem, toczy się walka trzech gangów o przywództwo. A co może być lepszego dla zburzenia tej patowej sytuacji, niż zaoferowanie swoich usług temu, kto da więcej?


W związku z zapowiedziami Muchy Comics odnośnie planów wydania powyższego tytułu zaprzestajemy udostępniać naszą amatorską translację i zapraszamy do zakupów. 

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Taki sobie ten komiks. Rysunki, jak na Corbena, średnie, jakby trochę na odwal się robione. Fabuła nie porywa, częściowo przez specyficzne tłumaczenie, które zamiast pomóc poczuć klimat tej historii, oddala czytelnika od niej. Rozumiem, że ten murzyński slang trudno było oddać, ale może już lepiej było tłumaczyć normalnie, bez tej stylizacji?

Anonimowy pisze...

I bez tłumaczenia "Yo" na "Elo" bo to całkiem co innego lepiej dać "Joł". A i tak jak na tak trudne tłumaczenie to dobrze wyszło.

Anonimowy pisze...

Brawa dla Muchy za planowanie wydania ambitnych pozycji z Marvela,czyli Alias,oraz Miracleman,a teraz jeszcze dochodzi Cage i Loki.Zastanawiam się tylko po co strzał w stopę z wydawaniem Spider-Man Niebieski.Zapomniałbym jeszcze o Captain America Blue,który także mają w planach.Polski rynek komiksowy kwitnie,a do tego Wy także cały czas nas rozpieszczacie różnego rodzaju historiami z Superbohaterami.Dzięki.