niedziela, 17 września 2017

Starlight


 Starlight
Czterdzieści lat temu Duke McQueen był kosmicznym bohaterem, który uratował wszechświat. Potem wrócił na Ziemię, ożenił się, doczekał dzieci i zestarzał. Teraz każde z jego dzieci prowadzi własne życie, a żona odeszła, nie zostawiając mu nic poza wspomnieniami... Dopóki nie wzywa go głos z odległęgo świata, prosząc by wrócił i przeżył swoją największą przygodę. Dzieło Marka Millara (Kick-ass, The Secret Service) i Gorana Parlova (The Punisher, Fury MAX), dające początek Uniwesrum Millarworld!

Scenariusz: Mark Millar
Rysunki: Goran Parlov
Wydawnictwo: Image (Millarworld)
Status serii: 6 numerów, zakończona

W związku z zapowiedziami Muchy odnośnie planów wydania powyższego tytułu zaprzestajemy udostępniać naszą amatorską translację i zapraszamy do zakupów. 

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

dajcie Kick-Ass, Chew i Sandman, please

GruMiK pisze...

Z takimi życzeniami to udaj się do Egmontu i Muchy Comics może podeślą Ci darmowe egzemplarze.

szybkilester pisze...

hahaha: dobra riposta ale obawiam się, że raczej nie trafi do anonima bo chyba głównie chomikuj stanowi jego źródło ekomiksów ;)

Anonimowy pisze...

co nie zmienia faktu że przydały by się te komiksy ;)

Bury Wilk pisze...

Świetna opowieść. Z jednej strony kosmiczna przygodówka w stylu space opery, z drugiej historia o człowieku, który stał się legendą na innej planecie, podczas, gdy na własnej nikt mu nie wierzył, a jego dzieci były "zbyt zajęte", by się z nim spotkać. Przeczytałem wszystkie tomy za jednym razem i dziękuję za wybór tej opowieści!