sobota, 4 kwietnia 2015

Amazing Spider-Man


Amazing Spider-Man: American Son
Wielu z superbohaterów nie podoba się osoba Normana Osbourna jako szefa H.A.M.M.E.R. Spider postanawia uporać się z tym "problemem". Tymczasem Norman zaprasza do współpracy ze swoimi "Avengers" Harrego, oferuje mu stanowisko PR, jednak chce, aby syn dołączył do drużyny i nakłania go do przyjmowania "podejrzanych szczepionek". Ma nadzieję, że Harry stanie u jego boku jako nowy superbohater - American Son. Harry spotyka swoją byłą dziewczynę Lily (przyjęła serum goblina i stała się Menace) i dowiaduje się, że ma z nią dziecko. Przyjmuje propozycję ojca głównie po to, aby odnaleźć anty serum goblina i uleczyć Lily. Peter podszywając się pod Venoma zakrada się do siedziby Avengers. No i wszystko zaczyna się komplikować.
Scenariusz: Joe Kelly
Rysunki: Phil Jimenez
Wyd.: Marvel Comics, 2009

Tłumaczenie: RobWinter[#595], master_bruce[#596-599]
Grafika: Esiu
Korekta: Marv, theXtraman Amazing Spider-Man: Ponure łowy
Łowcy i Pająki. Odwieczni, śmiertelni wrogowie. Jednak od dawna udawało im się utrzymywać względną równowagę. Niestety, te czasy to już przeszłość. Potomkowie Kravena Łowcy szykują się by zadać decydujący cios Pająkom, zniszczyć "serce" sieci, zabić Spider-mana. 
Scenariusz: Joe Kelly
Rysunki: Michael Lark 
Wydawnictwo: Marvel


Tłumaczenie: Spider-fan (634), Ghamble (635 - 637)
Obróbka/grafika: Elmo
Korekta: Ghamble (634), Spider-fan (635 - 637), Grumsh, j13
6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A gdzie dodatkowa historia Ponurych Łowów???

Anonimowy pisze...

Sprecyzuj o co chodzi to coś się w tym kierunku podziała.

Anonimowy pisze...

No końcu każdego zeszytu był jeden rozdział historii: "Hunting The Hunter" J.M. Dematteis'a (to ten od Ostatnich Łowów Kravena)

Anonimowy pisze...

Fakt, była. Problem z nią był taki, że ani nic nie wnosiła do PŁ, ani nie była jakaś wybitna. Ale skoro ci zależy, to może kiedyś...

Anonimowy pisze...

Dzięki za Grim Hunt. Czy macie też w planach przetłumaczyć Spider-Girl Vol 2 4 i 5, które w pewnym senie są kontynuacją Ponurych Łowów ?

beerate pisze...

Dobra, przyznam szczerze - Grim Hunt uważam za jedną z najgorszych historii z pająkiem ever, ale dziękuję za pracę całej ekipy. Przynajmniej wiem jak Kaine stał się tarantulą.