sobota, 2 sierpnia 2014

NOWOŚCI 02.08.2014

      Półmetek wakacji. 70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Legia złoiła Celtic. Innym nie poszło najlepiej. Ale co tam. Został miesiąc laby. Jedni powiedzą - jeszcze miesiąc - ekstra. Inni - tylko miesiąc - łeeee. W sekretnej bazie głównej GMK w Bieszczadach jednak nikt nie biadoli. Wszyscy w pocie czoła pracują, by wykonać plan i utrzymać liczbę czterech premier tygodniowo. Czasami jednak ktoś, chcąc podlizać się prezesowi Mydze wyskoczy i zrobi więcej, licząc na premię lub chociaż mały uśmieszek na facjacie prezia. Dziś jest taki dzień. Dla optymistów - aż 9 pozycji. Dla pesymistów - tylko 9 pozycji. A są to: piąty zeszyt Age of Ultron, kolejne perypetie Magneto w trzeciej części jego solowego tytułu. Mamy też komiks świetnego Brubakera. A w zasadzie dwa, bowiem dajemy Wam 2 i 3 zeszyt jego serii Velvet. Na koniec gratka dla fanów Briana Wooda i DMZ (niedługo serialowa ekranizacja!): pięć (!) zeszytów tejże serii (55-59), czyli cała historia pt. Odpowiedzialność zbiorowa. To był duży release. Ale jeszcze większy wkrótce. HoHoHo - większy.

Enjoy.

F dwie siódemki

PS. Przeciek z bazy głównej: ponoć TM-GruMik ma odważniej wejść w DC. Sweet ;-)

DMZ - Odpowiedzialność zbiorowa

 
  

Age of Ultron #05

 
  

Velvet #02-03

 
  

Magneto #03

 
  *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

riguana pisze...

No dobra, to zaczyna być nieco dziwne... Regularnie jak w zegarku co tydzień premiera CZTERECH tytułów, a do tego non stop pojawiają się jakieś okazje, gdzie liczba ta często znacznie wzrasta. Czy Wy w ogóle śpicie? Tempo, zacięcie i profesjonalizm godny pozazdroszczenia i podziwu! No cóż, tak trzymajcie! Wielkie dzieki!

Anonimowy pisze...

Jak zawsze pozamiataliście! Dzięki :)

Anonimowy pisze...

DMZ jako bonus
Super :)

Anonimowy pisze...

Niezłe z was cyborgi :D Jak zwykle świetnie. Age of Ultron teraz co tydzień? :D