sobota, 10 sierpnia 2013

Shanna The She-Devil v2Komiks, w którym główną bohaterką jest niemiecki eksperyment genetyczny znaleziony przez rozbitków w tajnych nazistowskich laboratoriach znajdujących się na wyspie pełnej dinozaurów, w uniwersum Marvela znaną jako Savage Land. Czy trzeba czegoś więcej, by zachęcić do przeczytania tego komiksu?

tagi: science-fiction, przygodowy; naziści i dinozaury
wydawnictwo - Marvel
scenariusz i rysunki - Frank Cho
status serii - miniseria zamknięta (7 numerów)

tłumaczenie: j13
grafika: j13
korekta: fatal77, marv
beta: Foster3 komentarze:

Krzysztof Ryszard Wojciechowski pisze...

Dawno tu nie byłem, ale ktoś mi szepnął na ucho, że jest tu "Saga" którą chcę kupić więc pomyślałem, że sobie sample sprawdzę. W bijam, przeglądam co ostatnio wrzuciliście i co ja widzę? Cytujo mnie!

Ja tam do obraźliwych nie należę, bo jak kogo cytują to chyba już jest fejm, ale trza było chociaż cudzysłów dać przy tym cytacie :).

pzdr

Krzysztof Ryszard Wojciechowski pisze...

ps. w sierpniu wychodzi wydanie zbiorcze Savage Wolverine napisanego i narysowanego przez Franka. Shanna też tam występuje. Dla mnie to must have. Dawno nie czekałem tak na żadne superhero.

kryzyskurwa pisze...

Fakt, cytat podpatrzony chyba na Kolorowych, ale jakoś nawet nie pomyślałem żeby zapisać to jako cytat. Zwracam honor, ale opisanie ogólnego zamysłu miniserii było tak dobre, że musiałem ukraść:)

A Savage Wolverine (czytaj: kolejne przygody Shanny autorstwa Cho) również u nas się w swoim czasie pojawią:)

A Sagę bierz w ciemno, mnie seria tak wciągnęła, że również planuję zakup wydań zbiorczych, chyba że któreś z polskich wydawnictw się na nią zdecyduje, w co niestety jakoś nie wierzę...