niedziela, 27 marca 2011

Death GrubDeath Grub
Humorystyczny komiks science-fiction, stworzony przez Ryana Ottley'a podczas eventu 24 Hours Day. Zeszyt powstał w ciągu 24-godzinnego maratonu rysowniczego.

Co 100 lat na mroźnej planecie Toth wykluwa się nowy Pędrak Śmierci. Następnie migruje na pobliską, gęsto zaludnioną planetę Ooban. Pędrak Śmierci pochłania miliony niewinnych istnień, a gdy zaspokoi głód, wraca na Toth, by głęboko w lodowym gruncie złożyć jajo i umrzeć.

Lecz teraz pojawił się nowy bohater!!! Wyszkolony w używaniu pradawnych, magicznych, sokowych iniekcji. Teraz cierpliwie czeka na planecie Toth na początek swojej wyprawy.

Scenariusz i rysunek: Ryan Ottley
Wydawca: Image, maj 2008

Tłumaczenie: BBgeld
Grafika: Foster
Korekta: szamas & marv
Beta redakcja: tytusde2oo


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Rysunki świetne, dzięki

beerate pisze...

Krótki opis:

Komiks stworzony w 24 godziny podczas NightFlight Comic w Salt Lake City (artyści zbierają się tam i każdy z nich ma 24 godziny na wymyślenie, narysowanie, pokrycie tuszem i opisanie 24-stronicowego komiksu) przez Ryana Ottleya (artystę odpowiedzialnego za rysunki w serii "Niezwyciężony").

Fabuła:

Co 100 lat na mroźnej planecie Toth wykluwa się nowy Pędrak Śmierci. potem migruje na pobliską, gęsto zaludnioną planetę Ooban. Pędrak Śmierci pochłania miliony niewinnych istnień, a gdy zaspokoi głód, wraca na Toth, by głęboko w lodowym gruncie złożyć jajo i umrzeć.

Lecz teraz pojawił się nowy bohater!!!
Wyszkolony w używaniu pradawnych, magicznych, sokowych iniekcji. Teraz cierpliwie czeka na planecie Toth na początek swojej wyprawy.