sobota, 6 listopada 2010

Daredevil - Born Again


W związku z planowanym wydaniem, HIP-HIP HURA, w ramach WKKM zaprzestajemy udostępniać nasze fanowskie wydanie. Prosimy o nierozpowszechnianie naszego tłumaczenia w sieci. Wszystkim, którzy zdążyli zapoznać się z tą pozycją jak również tym którzy nie zdążyli, polecamy zakup tej klasycznej pozycji. Nie chodzi o świetną okładkę czy grzbiet TO PO PROSTU JEST POZYCJA, KTÓRĄ KAŻDY POWINIEN MIEĆ NA PÓŁCE.  


Daredevil - Born Again
Frank Miller, Daredevil, Kingpin - tych panów nie trzeba nikomu przedstawiać. Komiks z udziałem tejże trójki nie może być byle jaki. Komiks pokazujący, że człowiek, któremu zabierzesz WSZYSTKO, nie ma NIC do stracenia...

Scenariusz: Frank Miller
Rysunki: David Mazzucchelli
wyd. Marvel Comics, 1986

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

wielkie dzięki,za klasyke komiksu.nie spodziewałem się,że w końcu dane mi będzie przeczytać tę historie po Polsku.jeszcze raz dziekuję - kawał świetnej roboty

Roy_v_Beck pisze...

Komiks naprawdę profeska. Świetne superhero. Do dzisiaj fabuła bardzo mocna, poważna i robiąca wrażenie jest.

stig helmer pisze...

Ja też polecam. Jestem wielkim fanem tego komiksu. Mam nawet pierwsze zeszytowe wydania - jedna z większych perełek w mojej kolekcji.

Anonimowy pisze...

Cud, miód, malina :)

Anonimowy pisze...

Pokaże się jeszcze link do tej pozycji?

GruMiK pisze...

Nie. Pozycja jest zapowiedziana w WKKM więc jak zawsze w takich przypadkach zaprzestajemy udostępniać na blogu jak również upraszamy wszystkich innych o to samo.