sobota, 20 marca 2010

Dead Irons [KOMPLET]


Dead Irons
Rodzeństwo trójki łowców nagród podróżując poprzez stary zachód wypala ścieżkę śmierci i zniszczenia. Polując przy świetle księżyca wydzierają przestępców z ich kryjówek nigdy nie okazując litości. Każdy złapany przestępca trafia do władz wykrwawiony i zmasakrowany a nagroda dla łowców jest tylko w postaci złota.
Ironowie (Irons) są najbardziej przeraźliwymi łowcami nagród i zabójcami na zachodzie. Strach przed nimi nie jest oparty na tym, że są najszybsi w posługiwaniu się bronią. Nie, oni są żywymi trupami.
Samotna, udręczona dusza podąża ich śladami. Kierując się chęcią zemsty i zbawienia chce zakończyć klątwę ciążącą nad jego rodziną. Ci, których uratował nazwą go wybawicielem ale ci, którzy spojrzą w jego powykręcaną i przerażającą twarz nazwą go potworem.
Silas Irons jest jedyną nadzieją na zbawienie od okropności jakim stali się jego bracia i siostra. Lecz czy czystość jego serca jest w stanie zatrzymać nienaturalną wściekłość i żądzę krwi jego chorej duszy?
Mroczna klątwa zmieniła to rodzeństwo w potwory ale głęboko zakorzeniona i poskręcana historia ich rodziny uczyniła ich najgorszym rodzajem horroru.
Dead Irons -- 99 niewinnych dusz -- 6 nieumarłych potworów -- 1 strzał by uratować świat


Scenariusz: James Kuhoric
Rysunki: Jason Shawn Alexander
Okładki: Jae Lee
Wydawca: Dynamite Entertainment, 2009

Tłumaczenie: szamas
Grafika: EVEREST
Korekta: BBgeld & fatal77
Beta redaktor: naumatyk9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

będzie kontynuacja

szamas pisze...

to pytanie?

Anonimowy pisze...

Dzięki wielkie:)

GiN

Anonimowy pisze...

HeLL YEAH! Nareszcie kolejna część DEAD IRONS! Wielkie dzięki!:)

Anonimowy pisze...

Hurra!!! Z kazdym kolejnym odcinkiem coraz ciekawiej się robi! Szkoda, że zostala już tylko jedna część! Wielkie dzięki za ten świetny komiks:)

LUPUS ArtZzZ pisze...

Świetne zakończenie. Co za klimat. Dzięki wam poznałem ten świetny komiks i planuję zakup oryginału. Trafił w mój gust w 100%:) Coś pięknego. Jeszcze raz Wielkie dziękZzZ.

szamas pisze...

A ja cieszę się, że komiks spodobał się przynajmniej kilku osobom i czas oraz wysiłek poświęcone na translację nie poszły na marne ;)
dzięki także za komentarze

Anonimowy pisze...

link do dwójki nie działa

Anonimowy pisze...

Grafika ok, ale fabuła dno