sobota, 2 kwietnia 2016

Spider-Man Reign [KOMPLET]


Spider-Man Reign

Seria ma niezły scenariusz, ale te wszystkie brutalne sceny i obrzydliwe gadki strasznie zniechęcają. To wszystko tworzy bardzo ciężki klimat. Peter jest załamany i zmęczony życiem. Przez to wariuje. Komiks czytało mi się bardzo wolno. Nie ma w nim zbyt dużo rozluźniających walk z super łotrami, przy których można by było posłuchać żartów Parkera i trochę odsapnąć od gęstego dymu, który wisi nad komiksem. Jedyna walka odbywa się pod koniec komiksu. Pająk vs. Reign. Peter trochę nawet żartuje, jednak Spider-Man, który zrzuca z dachu wysokiego budynku śmiertelnika (drugiego z żołnierzy) mi nie pasuje. Jeżeli jesteś przywiązany do naszego przyjaznego Spider-Mana, ten komiks może Ci nie przypaść do gustu. Moja ocena to 3 pajączki. 


Scenariusz i rysunki: Kaare AndrewsWyd. Marvel Comics maj 2007


W związku z zapowiedziami Muchy odnośnie planów wydania powyższego tytułu zaprzestajemy udostępniać naszą amatorską translację i zapraszamy do zakupów. 

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

ten komiks to jedna z najlepszych historii o Pająku,jaki czytałem. Ta atmosfera przygnębienia i ogólnego doła,która służy w zamieszczonej recenzji jako minus,dla mnie była ogromną zaletą. Oczywiście,nie ma tu wesołego Spidera i jego luzackiego podejścia,ale nie przypominam sobie,żeby w którymś momencie jego komiksowego żywota tak dobrze i przejmująco przedstawiono jego związek i miłość z MJ. WIELKIE DZIĘKI G!

Piotr pisze...

Dwa pierwsze zeszyty ukazały się już wcześniej Historia ciekawa, tylko po co to zamieszanie, nie mogliście dokończyć tamtego projektu?

Ranaghar pisze...

Nieudane połączenie Powrotu Mrocznego Rycerza z V jak Vendetta ...