sobota, 30 maja 2009

Doktor Spektrum


Doktor Spektrum
Joe Ledger był jedynym nieżonatym kandydatem, który potrafił na tyle skoncentrować swój umysł, by móc kontrolować tajemniczy kryształ (przybył on z kosmosu). Pochodzenie mocy kamienia - nieznane.
Krótko po rozpoczęciu testów zdarzył się wypadek. Artefakt połączył się z dłonią naszego bohatera, co według przybyłego lekarza zagraża życiu nieprzytomnego człowieka. Tymczasem sam Ledger jest uwięziony w śpiączce. Prześladują go wizje jego przeszłości, które dodatkowo nawiedza nieznana świadomość kamienia. Jakie to wizje i czego chce od Joe kryształ? Dowiesz się czytając "Doktora Spektrum".
Scenariusz: Sara "Samm" Barners
Rysunki: Travel Foreman
wyd.: 2004 przez Marvel Comics

Tłumaczenie: KAPI
Grafika: KAPI
Korekta: thextraman & BBgeld6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Hmmm chętnie przeczytałbym dalej żeby dowiedzieć się o co w tym chodzi...

Anonimowy pisze...

Przetumaczcie całe suprime power i suadron suprime ( vol 2 nie musicie bonie jest dobre)pozdro

Anonimowy pisze...

Najlepiej smakuje od grumika,to hasło wryło się w czerep i nie chce wyjść,odwiedzam dzięki temu regularnie wasz blog,normalnie pewnie bym zapomniał. :)

KAPI pisze...

trzeci komentarz, to najlepszy, jaki od prawe 3 lat udało mi się przeczytać na temat naszej grupy.

Dzięki

Anonimowy pisze...

Sorry za offtop: Tak sobie zwiedzam GrumikZone i zauważyłem, że macie tu jeden odcinek 30 DNI NOCY - Powrót do Barrow! Jestem ogromnym fanem dzieł Templesmitha i chciałbym wiedzieć czy planujecie przetłumaczyć pozostałe części, czy może projekt padł? Pozdrawiam

EVER pisze...

Oficjalnie nie padł. Ale faktycznie zalega już dość długi czas. Najlepiej jak zapytasz o to na forum GMK [tak szybciej uzyskasz odpowiedź od osób z tym projektem powiązanych].
Ja sam planuje w przyszłości wypuścić coś z 30 dni nocy.
Pozdrawiam.