piątek, 6 marca 2009

Aliens - Stronghold / Twierdza


Aliens - Stronghold/Twierdza
To miała być rutynowa dostawa materiałów zapasowych. Philip I Joy Strunk mieli dostarczyć fotoreceptory dla biotechnologa korporacyjnego Dr Caspara Nordlinga. Przy okazji odkrywają, że naukowiec przeprowadza sadystyczne eksperymenty na obcych. W obliczu postawionych zarzutów, wydaje się, że idealny świat doktora Nordlinga może się zawalić. Strunkowie szybko docierają do prawdy, że dobry doktor zamierza użyć swoje mordercze odkrycia do tego, by utrzymać je w tajemnicy. Gdy linia pomiędzy nauką, a horrorem zwęża się niebezpiecznie, kto znajdzie sie na jej końcu?

Scenariusz: John Arcudi
Rysunek części 1: Doug Mahnke
Rysunek części 2-4: Jimmy Palmiotti
Wydawca: Dark Horse comics, 1997

Tłumaczenie: Yarot
Grafika: Lubik14
Korekta: Kash Tan & SOBEAR
Korekta Beta txt: BRK


5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

MEGA WIELIE DZIĘKI ZA KOLEJNY KOMIKS ZWIĄZANY Z OBCYMI! JESTEŚCIE WIELCY! Dobrze wiedziec, że jest tam u was ktoś kto także lubi komiksy z tymi stworzonkami:) JEST NAS WIELU! :)

Anonimowy pisze...

PS. Dużo roboty przy tym mieliście to dośc "Gruby" Oneshot:) Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję!

Anonimowy pisze...

Proszę bardzo. Na pewno nie długo będzie coś jeszcze z tej tematyki.

LUPUS pisze...

Jaa.. Ten komiks jest naprawdę świetny!:) Kiedyś miałem go w wersji angielskiej i tak tylko go "przeleciałem" i myslałem, że to kolejna głupkowata historyjka niszcząca Legendę Obcego, wtedy także nie znałem zbyt dobrze angielksiego i nie wykumałem wszystkiego;) Teraz czytam ten komiks w PL i nie moge się oderwac! Świetne poczucie humoru, akcja, Alien Syntetyk Jeri;) I to zakończzenie.. Coś wspaniałego:) BIG THX! Grumik Rządzi! \m/

Anonimowy pisze...

Lubię temat "obcego" ale po przeczytaniu mam mieszane uczucia.
Z pewnością jest dobry, warty zapoznania.
dzięki za translacje