sobota, 11 maja 2013

Fort - Prophet of the UnexplainedFort - Prophet of the Unexplained / Prorok Spraw Niewyjaśnionych
Rok 1899. Nowy York nawiedza fala przedziwnych zdarzeń: ryby spadające z nieba, dziwne światła na nocnym niebie, dziwaczna kolekcja mikroorganizmów oraz znikający obywatele. Jedyną osobą, która może rozwiązać te zagadki jest Charles Fort oraz jego małoletni pomocnik H.P. Lovecraft. Ta 4-częściowa mini-seria pośrednio łączy się z komiksem "Nekronauci" Gordona Rennie i Frazera Irvinga.

Historia: Peter M. Lenkov
Rysunki: Frazer Irving
Litery: Digital Chameleon
Wydawnictwo: Dark Horse Comics, 2002.

Tłumaczenie: popey
grafika: maniac64
korekta: alklonth & Foster


7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Fajnie, tyle, że po rozpakowaniu pojawia się komunikat, że nie ma obrazów w tym pliku. :( Mimo to, strona kapitalna, wiele ciekawych historii. Pozdrawiam
el doc

Anonimowy pisze...

@el doc, wszystko jest w porządku. pliki otwierają się bez problemu. Prawdopodobnie coś ci w systemie nie śmiga jak trzeba. Spróbuj zainstalować nowszy program do kompresji danych, albo ściągnij ponownie plik. ściągałem wszystkie pliki, z którymi masz problemy i u mnie otwieraja sie bezproblemowo. Daj znać co i jak.

Anonimowy pisze...

Fakt, jest to zapewnie jakiaś skucha w moim kompie, bo część plików, które nie chciały się odpalić pod Firefoxem, poszły pod IE (chociażby "Fort", "Siedem", "Homar Johnson"). Inne nadal się nie chcą załadować ("Mysia straż", "Reign"), ale chyba już odpuszczę, bo nie mam pomysłu co z tym zrobić.
Dzięki za pomoc.
el doc

Anonimowy pisze...

Fajny komiks, dzięki

GEDiNAZGUL

gaudip pisze...

podziękowania dla Vendy za przetłumaczenie...

Anonimowy pisze...

a czy przy okazji zakończenia serii, można by prosić o reup pierwszych 2 zeszytów... bo wcięłłło....
dzięki za tłumaczenie!

GruMiK pisze...

Dostępne na serwisie MEGA wszystkie numery