piątek, 18 lipca 2008

Robotika [KOMPLET]


Robotika
Western samurajski z gatunku steampunk o lojalności, honorze i zemście w świecie zamieszkanym przez milczącego samuraja, wiecznie nawijającą gejszę, śmiertelnie groźnych mecha-betsushikime, cyfrowych djihitów, morfujące motyle i członków skorumpowanych korporacji. Niko, członek elitarnych ochroniarzy - straży przybocznej królowej - zostaje wysłany na misję, by odnaleźć ukradziony wynalazek, który może wywołać krwawą wojnę domową, gdy dostanie się w niepowołane ręce. Przemoc i chaos rządzą wszędzie na obrzeżach "cywilizowanego" społeczeństwa, gdzie większości nie obchodzi Niko i jego misja...

Autorzy: Alex Sheikman, Joel Chua
Wyd: Archaia Studios Press, grudzień 2005

Tłumaczenie: TTQŚ
Grafika: Foster
Korekta: BBGeld & Kapi


6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Mało to ciekawe. Ma mieć tylko cztery części a pierwsza jest nudna jak flaki z olejem. Czy trzy pozostałe części wzniosą tytuł na wyżyny? Nie sądze...

Anonimowy pisze...

Gusta i guściki mnie komiks podoba się. Może dlatego że dotąd nie spotkałem się z podobnym światem i fabułą.

Anonimowy pisze...

Mi się osobiście klimat spodobał, odmienny styl rysunku i cała otoczka jest zajmująca, tylko pionowe wyrazy bardzo trudno się czyta, lepiej zostać przy tradycyjnym piśmie od lewej do prawej.

Anonimowy pisze...

nie da sie tego przeczytac, przerwalem w polowie, beznadziejne te pionowe napisy

Cisek pisze...

A ja troszkę nie do tematu. Czy można liczyć na upload części brakujących komiksów z pierwszej 150 relase'ów? Np. Damn Nation - staram się skompletować wszystkie tytuły Grumika. A tak w ogóle to robicie kawał świetnej roboty.

Anonimowy pisze...

Biedactwo nie potrafi przeczytać napisów w pionie, jakie to smutne! Zamiast krytykować kłaniaj się w pół że ktoś zrobił przysługę dla innych (czytaj Ciebie)