czwartek, 13 marca 2008

Dead West


Dead West
W miasteczku Lazarus mało kto już pamięta masakrę Indian sprzed lat, dzięki to której miasteczko mogło w ogóle powstać na terenach wcześniej przez nich zajmowanych. Od tamtej zbrodni minął już spory kawał czasu i mogłoby się wydawać, że pozostanie ona bez konsekwencji. Nic bardziej mylnego. Biały człowiek popełnił wówczas jeden poważny błąd - pozwolił przeżyć i uciec ostatniemu z synów plemienia. Dziś wraca on w rodzinne strony by pomścić śmierć swoich bliskich. Za pomocą indiańskiego rytuału przekracza barierę między życiem a śmiercią... Wraz z nim do miasteczka wracają jego starzy mieszkańcy, od pewnego czasu lokatorzy pobliskiego cmentarza.
Koniec końców, do sterroryzowanego przez Armię zombiaków miasteczka, przybywa Grubas, Meksykanin ścigany przez tajemniczego łowcę nagród, który z wyglądu i zachowania podejrzanie przypomina Bezimiennego granego przez Eastwooda w "Trylogii Dolara" Sergio Leone. Czy twardziel pełną gębą dopadnie Grubasa? Jak potoczy się pojedynek między nimi, skoro rozgrywa się w samym środku piekła?

Literki, kreseczka i okładeczka: Rick Spears
Scenariusz: Rob G

Tłumaczenie: Munchhausen
Grafika: Shaqer
Korekta: BBgeld & Myga


1 komentarz:

tejotl pisze...

prosilbym o weryfikacje hasla do tego pliku - ewentualnie poprawnosci samego archiwum bo przy wypakowaniu/podgladzie dostaje info o "nieoczekiwanym koncu archiwum" (prawie poetyckie)