środa, 12 marca 2008

Ascend


Ascend
Nowela graficzna wydawnictwa Image Comics łącząca tradycyjne style rysunkowe z malarstwem cyfrowym. Scenarzystami komiksu są Keith Arem i Scott Cuthbertson, a warstwę graficzną wykonał Christopher Shy.
Akcja albumu osadzona jest w metropolii przyszłości. Opowiada mroczną, intrygującą i kuszącą historię trzech wygnanych aniołów, prowadzących heroiczną wojnę na Ziemi. Sebastian, Gideon i Serafin zostali wyrzuceni z Nieba i zmuszeni do życia wśród śmiertelników. Trzy anioły wkrótce się rozejdą, by szukać nowych ścieżek, którymi wrócą do domu. Ostatecznie, decyzje podjęte na tych rozbieżnych drogach napędzą heroiczną walkę, która zagrozi zniszczeniem wszechświata."Ascend" pokazuje anioły podobne wręcz do wampirów, których rolą jest zbieranie dusz do Niebiańskiej Armii.
Arem od 12 lat pracuje na rynku gier i animacji. "Ascend" to jego komiksowy debiut, a jednocześnie forma storyboardu do filmu, nad którym pracuje jego firma PCB Productions. Arem doszedł do wniosku, że będąc relatywnie nieznanym scenarzystą, może mieć problem ze sprzedaniem projektu o takim rozmachu. Mając bardzo wyrazistą wizję tego, jak chciałby opowiedzieć historię, wiedział, że musi opracować storyboardy, które objaśnią złożoność wielu ujęć.

Scenariusz: Keith Arem & Scott Cuthbertson
Rysunki: Christopher Shy
Wyd.: 2004 przez Image & PCB Productions

Tłumaczenie: RobWinter
Obróbka: RobWinter
Korekta: Zdesperowany Meksykaniec & BBgeld


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

mam problemy z rozpakowaniem tego pliku. zle haslo? winrar i 7zip nie umia tego pliku rozpakowac. plz help. thx