niedziela, 23 marca 2008

9.11. volume 2


9.11. volume 2
Dołącz do niewiarygodnej grupy zdobywców nagród, scenarzystów i rysowników komiksowych. Zobacz, jak przedstawiają wydarzenia z 11-go września 2001 roku. Oryginalne historie i ilustracje posiadające siłę, na zmianę stanowiące i ukojenie, i łamiące serca. Wśród prawie 200 twórców znaleźli się: bestsellerowy autor fantasy New York Timesa Neil Gaiman ze swoją nową (pierwszą od dwóch lat) historią ENDLESS, legendarny powieściopisarz science-fiction Michael Moorcock i jego autobiograficzne rozmyślania, współtwórca Marvel Comics Stan Lee opowiada zagubioną Baśń Ezopa, Will Eisner (którego imieniem nazwano odpowiednik Oscara w przemyśle komiksowym) szuka „Tego, Co Prawdziwe” i Sergio Aragones z MAD Magazine przedstawia opowieść o człowieku, który musiał nacisnąć na guzik, a Superman rozpacza nad faktem, że jest „Nierzeczywisty”.

Scenariusz: praca zbiorowa
Rysunki: praca zbiorowa
Wyd.: 2002 przez DC Comics
rozmiar: 1024x1577

Tłumaczenie: RobWinter
Grafika: myga
Korekta: Yemet & BBgeld

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

czy ktoś wie co stało się ze stroną grupy CFC? dziś mniej więcej od 23 nie mogę się dostać na ich forum i stronę główną, jak też podstrony z projektami.

Anonimowy pisze...

pytanko czy wiecie co stało się z witryną Cfc?

GruMiK pisze...

Koledzy z braci translacyjnej spod znaczka CFC mają przejściowe problemy z witryną. Nie zwinęli interesu i nie zrobili zamkniętego kręgu tylko dla wtajemniczonych. Niedługo wrócą silniejsi i sprawniejsi :)

szybkilester pisze...

to kamień z serca bo myślałem, że kolejna grupa odeszła w niebyt...