sobota, 9 czerwca 2018

NOWOŚCI 09.06.2018

     Zbliża się największa impreza dla miłośników piłki nożnej i jednocześnie wojna nerwów, bo oczekiwania są spore, a życie zazwyczaj weryfikuje najbardziej wydumane prognozy różnej maści "fachowców". Oczywiście będę kibicował naszym i mam nadzieję udać się do pubu (od lat nie oglądam tv) więcej niż trzy razy, ale podchodzę sceptycznie do wyczekiwanych wyników. Cóż, chciałbym się mylić i posypać głowę popiołem za ten defetyzm, ale póki co mój wrodzony pesymizm bierze górę ;) Aby umilić Wam czas do rozpoczęcia Mundialu 2018, grumisie przygotowały trzy komiksy, z których dwa stanowią kontynuacje dawno temu rozpoczętych projektów i są wspomnianymi "trupami z szafy" sprzed dwóch tygodni. Chodzi o "Sekretną historię", której ósmy numer ukazuje się po 5 latach przerwy oraz "czwóreczkę" crossovera Star Trek Następne Pokolenie/Dr Who: ta z kolei zaliczyła 4 lata leżakowania :) Mam nadzieję, że oba "trupy" na nowo spowodują żywsze bicie serca u czytelników, bo zarówno historia czwórki rodzeństwa, bawiącego się w demiurgów i przez stulecia pociągającego za sznurki ludzkości oraz przygody załogi Enterprise, która wespół z Doktorem walczy z kolektywem Borg i Cybermanami, to po prostu świetne komiksy i powinny przynieść sporo frajdy podczas czytania. Swoistą wisienką na torcie jest kolejny, osiemnasty już numer klasycznej Ligi Sprawiedliwości, więc pozostaje mi już tylko zaprosić Was do porzucenia obowiązków i zagłębienia się w lekturę wspomnianych albumów. A wkrótce kolejne "trupy z szafy" ujrzą światło dzienne!

                                                                                                           ~szybkilester


Sekretna Historia #08
  

Justice League #18
  

Star Trek Następne pokolenie/Doktor Who #04
  


Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Też sceptycznie podchodzę do wyników naszych, ale chciałbym bardzo żeby przynajmniej wyjście z grupy było :) Co do trupów z szafy to pozwolę sobie postrzelać może coś trafię (jak Milik :D) chociaż to bardziej zachcianka co chciałbym zobaczyć u Was: Criminal, Unknown soldier, może Animal Man

szybkilester pisze...

pudło, pudło i jeszcze raz pudło! baner u góry strony z niczym się koledze nie kojarzy? ;)

Krejzi Krauzerka pisze...

Jakiś Punisher? Kreska przypomina trochę Dillona.

Krejzi Krauzerka pisze...

Nie, jednak nie Punisher, ale Thief of Thieves.

GruMiK pisze...

Punisher - nie.
Thiev of thieves - nie.