piątek, 3 listopada 2017

Manhattan Projects


Co by było, gdyby ludzie, którzy stworzyli pierwszą bombę atomową pracowali także nad innymi, znacznie bardziej niezwykłymi, projektami? Co by było, gdyby zebranie największych żyjących umysłów nie było powodem do optymizmu? A co by było, gdyby wszystko... poszło źle?

scenariusz: Jonathan Hickman
rysunki: Nick Pitarra
wydawnictwo: Image Comics

tłumaczenie: Fatal77
grafika: Foster
korekta: marv, slayerr

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Szczerze od roku zastanawialem sie czy to czytac (myslalem ze to jakas kupa).To byl wielki blad , komiks pierwsza klasa juz nigdy nie zwatpie w dobry gust Grumikow. Bardzo dziekuje za publikacje kuzyn z irlandi wysyla mi juz nowe czesci .

gregvip pisze...

Nikogo nie mam zamiaru poganiać ale chciałbym zapytać. Czy przewidywany jest dalszy ciąg tłumaczenia? Jaśli tak to kiedy można się spodziewać?
Komiks jest bardzo dobry choć w pierwszym momencie kreska może trochę zniechęcać lub sugerować, że jest to komiks dla młodszego czytelnika. Nic bardziej mylnego jest to świetny komiks dla dorosłych.

kryzyskurwa pisze...

Sporo numerów jest "w produkcji", zatem tak, będziemy kontynuować;P Natomiast co do terminu - możliwe, że coś w kwietniu się pojawi.

szybkilester pisze...

cudownie "popieprzona" historia! po prostu trudno się od niej oderwać (i przewidzieć kolejne wolty scenariuszowe!) i pozostaje pogratulować doskonałego wyboru całej ekipie Grumika i rzecz jasna podziękować za trud włożony w udostępnienie tej translacji: vielen dank!

Anonimowy pisze...

The Sun Beyond The Stars też będziecie robić?

kryzyskurwa pisze...

Chcielibyśmy, ale jak będzie czas pokaże.