niedziela, 11 czerwca 2017

NOWOŚCI 11.06.2017

     Hej!


     Polacy zgodnie z planem pokonali Rumunię. Mecz mi się podobał. Efektowna wygrana przybliżyła nas do gry w Rosji. Mam nadzieję, że nie przydarzą się nam po drodze żadne przygody i nie zepsujemy szansy na awans. Po drugiej stronie stoją polscy siatkarze. Efektywny początek w LŚ. Czym dalej tym gorzej. Inne ekipy z meczu na mecz grają coraz lepiej, a Polacy wpadli w marazm i ponownie wyszły na wierzch wszystkie przypadłości, a przede wszystkim słaba odporność psychiczna.

     Cóż dla was przygotowaliśmy w tym tygodniu. Trzy, a właściwie cztery propozycje. Zacznę od tytułu, który najbardziej lubię, czyli Baltimore. W podwójnej odsłonie. Mrok. Wampiry. Walka dobra ze złem. Cóż więcej chcieć. Paluszki lizać. Drugim tytułem są Wikingowie. Na kolejne części możecie liczyć. Komiks ma swój klimat. Pracę nad nimi trwają. I na koniec All-New Ghost Rider. Zachęcamy do czytania naszych propozycji pomimo sprzyjających warunków atmosferycznych. Zawsze możecie poczytać po spacerze. Do usłyszenia z tydzień.

                                                                                                           ~audiq


All-New Ghost Rider #12 (komplet)
  

Baltimore #24-25
  Northlanders #26
  


*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Wielkie dzięki za kolejne części "Baltimore". Świetna seria.

szybkilester pisze...

dziękuję za wikingów, kolejne przygody lorda Baltimore czy wreszcie za widmowego jeźdca: pogoda za morzem pod psem ale czy słońce czy deszcz czas na dobrą lekturę powinien być wygospodarowany przez każdego miłośnika komiksów i myślę, że dziesiątki (jeśli nie setki) maniaków każdej niedzieli wypatrują na grumiku nowych perełek... so, once again: hanx a lot 4 everything! two thumbs up, lads!

Anonimowy pisze...

Dziekuje :)