sobota, 20 maja 2017

NOWOŚCI 20.05.2017

     Jest sobota. Są komiksy od GruMiKa. Kilka kontynuacji i jedna nowość. All-New Ghost Rider, który zmierza do finału (kto woli czytać komplet, może zaczekać kilkanaście dni). Justice League oraz Northlanders pojawiły się w zeszłym tygodniu i dziś również stają do Waszej oceny. Kto dziś bardziej zadowolony? Marvelowcy czy reszta świata? Pojawia się też coś świeżego  w postaci pierwszego numeru (z pięciu) Aliens vs Zombies - to też w krótkim terminie zakończymy na blogu.

     Są też nowości w ofercie polskich wydawnictw, które czynią spustoszenie na blogu, ale ja uwielbiam takie informacje i bez żalu kasuję linki do tych pozycji. Trochę gorzej czuje się przez to mój portfel (wszystkie grumikowe translacje, które doczekały się papierowego wydania w ojczystym języku trafiły na moją półkę - a to przecież niewielki procent tego co serwują nam wydawnictwa). Czekam więc z niecierpliwością na Revival i Rat Queens. No i czekam na kolejne perełki.

                                                                                                           ~GruMiK


All-New Ghost Rider #10
  

Justice League #07
  

Aliens vs Zombies #01
  


Northlanders #24
  

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

szybkilester pisze...

tradycyjnie mega dzięki za lekturę na weekend: myślę, że zarówno "marvelowcy" jak i reszta świata (oraz ci, którzy nie dzielą komiksów na lepsze bądź gorsze) będą zachwyceni!

PIOTR L. pisze...

Jak zwykle dla każdego coś dobrego ;D Stokrotne dzięki.

Michał Kudźma pisze...

Witam
Znalazłem gdzieś na w necie waszą translację Amazing Spider-mana 406 ale nie mogę znaleźć na stronie ciągu dalszego. Czy został wydany albo czy gdzieś jest dostępny ciąg dalszy tego rozdziały (bo na okładce widnieje napis część 1 z 3)???

GruMiK pisze...

Michał, ten numer jest częścią opowieści, która rozegrała się na stronach kilku serii. Na naszym blogu skrywa się to pod TM-GruMiK Mega Marvel #02. Widocznie pobrałeś plik od kogoś kto lubi dzielić takie pliki.

Anonimowy pisze...

Cze, gdzie komiksy na dzień dziecka? MG