sobota, 4 marca 2017

NOWOŚCI 04.03.2017

    Nadchodzi wiosna. Brak śniegu. Przebiśniegi kwitną. Słoneczko świeci w pełnej krasie. Ptaszki nad ranem ćwierkają. Coraz dłuższy dzień zachęca do wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu. Nie ma jak zaliczyć fajne wybieganie albo pojeździć rowerem. Z drugiej strony jest coraz mniej czasu na czytanie komiksów, lecz nie martwię się, bo nadal długie wieczory sprzyjają czytelnictwu.

      Całe szczęście, że polscy skoczkowie nie dają zapomnieć o zimie. W sobotę będą walczyć o złoto. Mam nadzieję, że im się uda. Trzymam kciuki, bo zasłużyli na medal.

My chyba też zasłużyliśmy na oklaski. Ponownie udało się nam przygotować dla was cztery premiery: Barb Wire #02, Magneto #19, District X #04 oraz Ant-Man #05. Mnie ucieszyły aż trzy projekty. Powoli zbliżamy się z zakończeniem Magneto. Wznowienie District oraz Ant-Mana to super wiadomość. W przypadku trzeciego tytułu mamy dla was przygotowane kolejne niespodzianki.

Odpowiedź na pytanie: “Dziękuję. Mam też pytanie: można liczyć na następne tomy Siedem, albo 100 naboi? Pozdrawiam” jest bardzo trudna. Niestety, tego nie wiedzą nawet najstarsi górale. Zatem prosimy o cierpliwość oraz zachęcam do wstąpienia w nasze szeregi.

                                                                                                           ~audiqBarb Wire #02
  


Magneto #18
  


District X #04
  


Ant-Man #05
  
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

PIOTR L. pisze...

Dzięki ;D

Anonimowy pisze...

Nie macie pojęcia,jak bardzo ucieszyliście mnie trzema pozycjami z MARVELA ! Dziękuję serdecznie!

Anonimowy pisze...

marzy mi się kontynuacja Thief Of Thieves ,od numeru 26