poniedziałek, 13 lutego 2017

NOWOŚCI 13.02.2017

     Gdzie się człowiek nie obejrzy tam serduszka, kwiatki, słodycze, serduszka, kwiatki, słodycze, serduszka, kwiatki, słodycze… Wszystko ocieka różem i czerwienią, aż mdli mnie. Cóż, amerykańskie zwyczaje dopadły Polskę. Z drugiej strony i my trochę dostosowaliśmy się do nich. Przygotowaliśmy wam niespodziankę. Taką mamy nadzieję. Komiks, który wam przedstawiamy jest zbiorem krótkich opowieści w prześmiewczy sposób opowiadających o tym, czego chcielibyście się dowiedzieć na temat seksu, a wstydzicie się tego zrobić. Przygotowaliśmy dla was „Przewodnik po seksie”. Dzieło, które powstawało kilkanaście lat. Najstarsi górale nie pamiętają o pierwszym szorcie zamieszczonym w Gruzinie. W każdym razie udało nam się skończyć. Bez dwóch osób byłoby to niewykonalne. Na początku chciałem podziękować BBusiowi oraz Gedowi. Chwała bohaterom. Staraliśmy się w stopce umieścić wszystkie osoby, które maczały paluszki przy tym komiksie. Mam nadzieję, że są wszyscy. Jeśli kogoś brakuje, to przepraszamy. Ja postarałem się ujednolicić i przygotować całość, żeby fajnie wyglądała. Nie wstydźcie się i pokażcie ten komiks swoim połówkom.

      Hahaha. Nie tylko seksem człowiek żyje. Dlatego mamy jeszcze dla was trzy komiksy: Magneto #16, B.A.R. Maid #04 oraz Superbóg #05. Wspomnę tu tylko o jednym komiksie – Magneto. Powolutku zbliżamy się do końca. Wszystkie części są już gotowe. Będziemy je sukcesywnie wam udostępniać

W przyszłym tygodniu kolejne absolutne wspominki


Pozdrawiam


                                                                                                           ~audiqB.A.R. Maid #04
  


Magneto #16
  


Superbóg #05
  


Przewodnik po seksie
  *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Dzięki za megaregularnego Magneto

Anonimowy pisze...

mam dla ekipy grumika propozycje komiks war lord vol 4 odp czy przetłumaczycie

Anonimowy pisze...

Drogi grumisiu zaskocz mnie jakimis fajnymi nowymi komiksami w tym tygodniu

szybkilester pisze...

dziękuję za kolejną dawkę ekomiksów a zwłaszcza za dokończenie trylogii Ennisa: kapitalna rzecz, jakże inna od typowych "facetów w rajtuzach" ;)