sobota, 21 stycznia 2017

NOWOŚCI 21.01.2017

     Witam po raz pierwszy w tym roku. Fani komiksów Marvela powinni być szczęśliwi patrząc na komiksy, które wam przygotowaliśmy w tym tygodniu. Paczuszka palce lizać - pięć sztuk - Amazing X-Men v2 #15 - #19. Komiksy dość przyjemne, choć jak dla mnie wcześniejsze części były zdecydowanie lepsze. Uprzedzając pytania zadane przez leniuszków nie chcących czytać dyskusji znajdującej się pod tematem dotyczącym tego komiksu przypominamy, że nic nie zaginęło, tj. numerów 7, 13, 14 nie robiliśmy (7- filler, 13- filler oraz 14- tie-in do Axis). Dla fanów Pań i Panów w „gatkach” smutna wiadomość – za tydzień czeka ich niemiłe rozczarowanie, gdyż pojawią się komiksy „innego” typu.

Ja tu gadu gadu, a czas iść na rower wyrobić tygodniową normę aktywności fizycznej. Oczywiście nie omieszkam i was zachęcić do ruszeni czterech liter sprzed monitorów komputera i wyjścia na świeże powietrze. Ahoj. 


ps. A na Walentynki spodziewajcie się komiksu o SEKSIE… hahahaha…

                                                                                                           ~audiqAmazing X-Men #15-19*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Fani MARVELA są dziś wręcz wniebowzięci.Bardzo ale to bardzo dziękuję !!!

Anonimowy pisze...

Dzięki
A Annuala będziecie robić? :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Ghamble pisze...

Nie będziemy.

Anonimowy pisze...

Oby przygody z X-Menami i innymi superbohaterami pojawiały się u was jak najczęściej.Trzymam kciuki i powodzenia,oraz wytrwałości przy translacjach życzę.

Anonimowy pisze...

Super seria.Oby więcej tak fajnych zestawów u Was było.Zresztą co chwilę dajecie jakieś ciekawostki z Marvela więc jestem spokojny.

Anonimowy pisze...

dj z grumika czas na nowy komiksy