sobota, 14 stycznia 2017

NOWOŚCI 14.01.2017

     Witamy wszystkich miłośników Marvela! Nie, nie będzie całego rzutu poświęconego temu wydawnictwu, ale w porównaniu do zeszłego tygodnia następuje progres – mamy dziś jeden komiks tego edytora. Komiksem tym jest trzynasty numer przygód Magneto, w którym to zapoznamy się z sojuszniczką mistrza magnetyzmu, panną Briar Raleigh. Kolejnymi komiksami są pierwszy numer miniserii B.A.R. Maid z wydawnictwa Zenescope oraz czwarta odsłona drugiego woluminu serii Enormous z wydawnictwa 215 INK. Cztery premiery – cztery różne wydawnictwa. Ostatnim komiksem, jaki dziś dla Was mamy, jest zakończenie cyklu Prorok z wydawnictwa Soleil. Kończymy kolejną serię, co zawsze jest powodem do radości (a także powodem dla podziękowań tym, którym się chciało „kończyć po kimś”). Za tydzień również pewna seria zostanie zakończona, więc bądźcie czujni!

                                                                                                           ~j13B.A.R. Maid #01
  


Magneto #13
  


Prorok #04
  


Enormous v2 #04
  


*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

8 komentarzy:

Nonokamomose pisze...

No na jednego Marvela raz na dwa tygodnie to szanująca się grupa translatorska może sobie jeszcze ostatecznie pozwolić. Byle nie częściej. I byle rekompensowane takimi pozycjami jak "Prorok". Witamy Europę na Grumiku!!! Tęskniliśmy!

Anonimowy pisze...

W imieniu fanów MARVELA serdecznie dziękuje za progres.

PIOTR L. pisze...

I znowu jest co czytać,dzięki :D

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję bardzo za nowości, a szczególnie za "Proroka" :)
Pozdrawiam
Snajper

Anonimowy pisze...

Ja także bardzo dziękuje za Magneto :)

Anonimowy pisze...

Dzięki za Proroka. Już nie pamiętam, ile lat czekam na zakończenie tego komiksu i wreszcie jest. Piękna sprawa.

Anonimowy pisze...

Świetny pakiecik. Podziękowania!
Dobrze zgaduję, że za tydzień dowiemy się, co się dzieje, gdy ludzie za bardzo pragną boga i że generalnie superbohaterowie raczej są do dupy?