niedziela, 4 grudnia 2016

NOWOŚCI 04.12.2016

      Po dzisiejsze translacje wybraliśmy się z narzędziami. Do pierwszych dwóch wystarczyła miotełka do kurzu. Lekko przetarliśmy powierzchnię i oto po tygodniowej przerwie prezentujemy przygody Franka (już w 17 numerze!) oraz olbrzymie potwory w drugim cyklu serii Enormous. Po kolejną translację wybraliśmy się już z narzędziami "cięższymi" - kilka łopat, młotów, kilofów, a wszystko po to abyście mogli dokończyć lekturę Planety Małp. Już tutaj potwornie się umęczyliśmy (stąd dwudniowy poślizg z premierami) niestety dalej miało być gorzej... by zdobyć ostatnią, czwartą cotygodniową sztukę musieliśmy zaangażować specjalistów. Podobno zużyli kilka lasek dynamitu i słoików z nitrogliceryną, aby odkryć GruMiKową przeszłość. Dzięki ich zaangażowaniu możecie zapoznać się z drugim numerem Jericho z sezonu czwartego. Czy takie wysiłki opłaciły się? Czekam na Wasze zdanie i opinie. Bardziej odważnych i chętnych na pracę z kilofem i łopatą zapraszam do naszego działu rekrutacji

                                                                                                           ~GruMiKEnormous v2 #03
 


The Punisher #17
 


Jericho sezon 4 #02
 Planeta Małp #10
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Brawo za wysiłek i ciężką pracę.Proszę tylko jeśli można to za tydzień odrobinkę więcej MARVELA.Napiszcie mi proszę,czy są jakiekolwiek plany związane z X-Menami na najbliższy okres?

Anonimowy pisze...

Som