niedziela, 25 grudnia 2016

NOWOŚCI 25.12.2016

     W końcu nadszedł ten czas. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam święta. Specjalnie religijny nie jestem, ale to nie o to chodzi. Nie chodzi też o to, że wolne w pracy, szkole itp. Chodzi o to, że to czas, który poświęcamy bliskim. Poświęcamy Domowi. Tak, jestem domatorem i lubię przebywać w miejscu, które uważam za dom. Tak też uczynię w tym roku. Będę w domu z bliskimi. Tego i Wam życzę. Bądźcie ze swoimi bliskimi, porozmawiajcie z nimi, śmiejcie się, dzielcie posiłki. Niewielu tak robi. A warto. Komiksy można odłożyć na później. One poczekają, nie będą miały pretensji. Nawet Marvele. A tych dzisiaj pod dostatkiem. Mamy dwunasty numer serii Magneto, są dwa Punishery - numery 19 i 20. Jest też pięć - tak, pięć - odcinków serii Amazing X-Men. Są Wasze ulubione Szczurze Królowe, i to w podwójnej odsłonie. Jest również Planeta Małp w dwunastym numerze serii. Na koniec coś z DC. W zasadzie to TM-GruMiK DC z premierowym odcinkiem Batmana. Stare dzieje, gorąco polecam.

   W imieniu swoim oraz całej całoki GruMiKa składam Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne. Oby się nam darzyło. Wesołych!!!


                                                                                                           ~FatalAmazing X-Men v2 #08-12
 


Rat Queens #09-10
 


Magneto #12
 


The Punisher #19-20
 Planeta Małp #12
 TM-GruMiK Batman #01
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

8 komentarzy:

szybkilester pisze...

Dziękuję za zestaw świątecznych prezentów: będzie co robić w przerwach między obżarstwem ;)

PIOTR L. pisze...

Ho,ho,grubiusio na święta :):):) Dzięki i WESOŁYCH ŚWIĄT !

Krytyk Wartościujący pisze...

"Całej całoki"? :P

Wszystkiego dobrego!

Anonimowy pisze...

Dla całego grona translacyjnego życzę również zdrowych,rodzinnych i spokojnych Świąt.Bardzo dziękuję za wspaniałą paczkę komiksów pod choinkę ,którą od Was otrzymaliśmy.

Anonimowy pisze...

Wesołych Świąt. Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

A gdzie Amazing x-man 7? :)

szybkilester pisze...

czytaj kolego komentarze pod linkiem do serii to wtedy się dowiesz ;)

Nonokamomose pisze...

Czyżby szalony sukces naszych Trzech Króli Skoczni naprawdę was tak zaskoczył, że teraz na gwałt przygotowujecie bonusa z tej okazji?..