sobota, 26 listopada 2016

NOWOŚCI 26.11.2016

      Aaaaaaaa! Szaleństwo! Black Friday! …był wczoraj i zapewne niektórym z Was portfele zaczęły wygrażać, karty bankomatowe chowały się w innych niż zazwyczaj przegródkach, a logowanie do stron bankowych dziwnym trafem często owocowało komunikatem: hasło nieprawidłowe. Dla komiksiarzy, książkożerców czy też fanów wszelkiej maści popkultury ten dzień zazwyczaj bywa ciężki. „Te rabaty! Toż to najprawdziwsza i niepowtarzalna okazja!” Walka rozumu z pokusą. Też kilka takich walk stoczyłem, na szczęście udało mi się złamać tylko raz, co przy wszelakich ofertach z różnych księgarń itp. i tak jest wynikiem zadowalającym. A Wy ile razy się złamaliście? Bocian czy inny Provident się cieszy? 

     By ukoić Wasze zszargane nerwy (debetem na koncie tudzież przepuszczonymi okazjami) zapraszamy do lektury kilku fajnych komiksów: The Punisher #16 (Frank nawiedza Waszyngton!), Enormous v2 #02 (olbrzymie potwory!), Jupiter’s Legacy v2 #02 (łoho, ależ się dzieje!) oraz Manhattan Projects #23 (Zimna Wojna!). A już za kilka dni rozpoczyna się druga połowa najnowszego sezonu Wikingów – zacieram ręce!

                                                                                                           ~j13Enormous v2 #02
 


The Punisher #16
 


Jupiter's Legacy v2 #02
 Manhattan Projects #23
 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

PIOTR L. pisze...

Jak zwykle niezawodni :D

Anonimowy pisze...

Co fakt to fakt . Jedyna grupa,która na 90% w piątek o 24.00 wrzuca regularnie kolejną paczkę komiksów dla takich maniaków jak my.

Nonokamomose pisze...

"Anonimowy pisze...

Co fakt to fakt . Jedyna grupa,która na 90% w piątek o 24.00 wrzuca regularnie kolejną paczkę komiksów dla takich maniaków jak my."

I po co to było, po co, no? Nie uczyli cię co by nie zapeszać?!

kryzyskurwa pisze...

Dziś jest te 10%!

Anonimowy pisze...

nygusy gdzie nowe komiksy?