sobota, 19 listopada 2016

NOWOŚCI 19.11.2016

      Tydzień za tygodniem. Tydzień za tygodniem. Tydzień za tygodniem. Przekazujemy wam ciągle nowe komiksy do czytania. Mamy nadzieję, że się wam podobają. Wiemy też, że na zakończenie niektórych tytułów czekacie z niecierpliwością. Podobnie jak my. Lubimy kończyć rozpoczęte projekty. Zatem do rzeczy. Prorok jest już w prapremierach i powinien ukazać się w niedalekiej przyszłości – na pewno w tym roku. Na Walentynki szykuję niespodziankę – dziś powinien trafić do kolejnej korekty mój ukochany komiks będący owocem współpracy kilku osób (także spoza naszej grupy). Naczekałem się na tłumaczenie z języka angielskiego. No i udało się znaleźć tłumacza z języka francuskiego. Dostałem także wszystkie brakujące skrypty do Sweet Tooth. Pracuję też nad numerem TM-GruMiK – to dopiero będzie niespodzianka. Planujemy także reaktywację Gruzina – może uda się wypuścić kolejny numer pod koniec grudnia. NadRedaktor nam się zawieruszył i muszę przebrnąć przez sprawy graficzne, co mnie na razie trochę odrzuca. Szortów mamy na kilka numerów.

        Co mamy dla was w tym tygodniu – jak zawsze cztery premiery, będące kontynuacją wcześniej publikowanych u nas komiksów: The Punisher #15, Avengers Icons - Vision #04, Manhattan Projects #22, Enormous v2 #01. Szczególnie polecam Manhattan Project – opowieść jest zakręcona i odpowiada mi – na pewno będę czekał na kolejne części.

                                                                                                           ~audiqEnormous v2 #01
 


The Punisher #15
 


Avengers Icons - Vision #04
 


Manhattan Projects #22
 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

MiKE pisze...

cześć, dzięki za komiksy.
katalog mediafire nie zawiera Enormous v2 #01. z mega bardzo wolno mi się zawsze zgrywa, ale sprawdziłem, tam też nie ma najnowszego numeru Enormous.

Anonimowy pisze...

brak dodanych przez was numerów

Warlock pisze...

A gdzie komiksy?

GruMiK pisze...

Trochę podgrzaliśmy atmosferę :) Linki dodane - ZAPRASZAMY!!!

Anonimowy pisze...

Dziękuję za VISIONA.