poniedziałek, 17 października 2016

NOWOŚCI 16.10.2016

     Poetą nie jestem, a tym bardziej piosenkarzem. Muzyka jest moim życiem. W tym tygodniu literacki świat zaskoczyła informacja o nagrodzie Nobla dla Boba Dylana. Jest to wielka nobilitacja dla muzyki. Dylan, który od 50 lat jest w muzyce, stanął w jednym szeregu z tuzami światowej literatury. Cóż to się dzieje na tym świecie. Zaraz przypomina mi się ciągłe traktowanie komiksu jako czytadła dla dzieci, które nie jest w stanie nieść nic więcej poza rozrywką oraz wypełnianiem wolnego czasu. Jak dla mnie fajna sprawa.

     Cóż czeka nas w tym tygodniu. Kontynuacje. Kontynuacje. Kontynuacje znanych i chyba lubianych serii: Manhattan Projects #20, The Cape 1969 #04, Rat Queens #07, The Punisher #12. Jednak odradzam wpadanie w rutynę. Za tydzień spodziewajcie się mocnego uderzenia w postaci jednego tytułu.Coś dla wielbicieli ostrej jazdy bez trzymanki. Oj będzie się działo.

                                                                                                            ~audiqThe Cape 1969 #04
 The Punisher #12
 Manhattan Projects #20
 Rat Queens #07
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

3 komentarze:

szybkilester pisze...

a już się bałem, że coś się stało... dzięki za kolejne perełki!

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

PIOTR L. pisze...

Hehe, dzięki ;-)