sobota, 8 października 2016

NOWOŚCI 08.10.2016

   Jakoś tak się złożyło w minionym tygodniu, że niemal wszystkie komiksy, które przeczytałem, były wcześniej robione przez naszą grupę. Rewelacyjne Gotham Central tom 2, 5 tom Chew, 3 zbiorczy Scalped i coś, na co czekałem i byłem bardzo ciekaw, jak poradzi sobie profesjonalny tłumacz i profesjonalne wydawnictwo - The Boys, a dokładnie mówiąc Chłopaki. Fajnie im to wyszło, nie ma co zarzucić, poza chyba jedną literówką ;P Fajnie widzieć, że coraz więcej komiksów, które kiedyś miała przyjemność tłumaczyć nasza grupa wychodzi na papierze. A za niedługo ten los czeka Ms. Marvel, Hawkeye czy Cage'a. A to wszystko tylko dowodzi naszego dobrego gustu, co do tłumaczonych komiksów :)
   Myślę, że z dzisiaj prezentowanych pozycji co najmniej dwie mogłyby zostać wydane na naszym rynku i zapewne sprostałyby wymaganiom czytelników. A co dziś w ogóle mamy? Ostatni numer originu Arany, komiks, którego pierwszy numer mogliście przeczytać naprawdę dawno temu. Ale w końcu jest całość, a to najważniejsze. Dalej mamy dwie kontynuacje: przedostatni numer The Cape 1969 oraz 19 numer Manhattan Projects. A wisienką na torcie (na pewno dla mnie) jest pierwszy numer drugiego story arcu w... Rat Queens! Tych najemniczek nie da się nie lubić, na szczęście na ich dalsze przygody nie trzeba będzie czekać tyle czasu, ile upłynęło od wypuszczenia przez nas numeru 5. Z tą serią wiążą się zresztą spore perturbacje, ale o tym innym razem.

                                                                                                            ~j13The Cape 1969 #03
 Arana Amazing Fantasy #06
 
Manhattan Projects #19
 Rat Queens #06
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

PIOTR L. pisze...

Dzięki:D

Anonimowy pisze...

Dzięki za Aranę.Za tydzień proszę o poprawę i większą dawkę MARVELA :)