niedziela, 25 września 2016

NOWOŚCI 25.09.2016

      Czekaliśmy... Czekaliśmy... I się doczekaliśmy... Jesień za oknem. Rano ciemnica. Wstawać się nie chce. Dzień coraz krótszy. Jest coraz mniej czasu na aktywność sportową, a pogoda skłania do czytania książek i komiksów. Grzaniec w dłoń i można się odprężyć.
Zgodnie z obietnicą zdradzamy rąbek tajemnicy dotyczącej naszych urodzin. Prorok jest już z drugiej korekcie. Zdążymy na urodziny? Zdążymy!
W tym tygodniu czekają nas ponownie cztery premiery będące kontynuacją rozpoczętych przez nas serii. Przekazujemy wam piętnastą i ostatnią część Wolverine MAX oraz kolejną część Captain America (#616). Z projektem Manhattan Projects (#17) zbliżamy się powoli do finału. Ostatnim komiksem jest oczekiwany przeze mnie projekt - The Cape 1969. Odkurzamy "starocie". Za tydzień znów coś dla was będziemy mieli. 
Ahoj.

                                                                                                            ~audiqThe Cape 1969 #01
 Wolverine MAX #15
 Manhattan Projects #17
 Captain America #616
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Taką piękną porcją MARVELA wspaniale rozświetliliście mi niedzielę.Bardzo dziękuję.

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)