sobota, 17 września 2016

NOWOŚCI 17.09.2016

      Już kilka razy zapowiadano nam, że to ostatnie tak ciepłe dni tego roku. Niestety, tym razem chyba mają rację. W weekend już pogorszenie pogody, a później równia pochyła: kurteczka, szalik, ogrzewanie domu, może trochę śniegu, a ogólnie zimno i skrobanie szyb. Basen zamiast jeziora czy morza. Sweter zamiast t-shirta. Ciepła herbata zamiast zimnego piwa. Brrr. Jasne, zima ma swoje uroki, ale wolę lato. Lepiej mi się czyta na balkonie niż w czterech ścianach. A komary jakie zadowolone! Nic to, cieszmy się tym, co jest, następne lato znowuż za nie aż tak odległy okres, bo za rok. Czym jest rok w skali kredytu na 30 lat. Phi. Na umilenie ochłodzenia klimatu mamy dla Was, jak zwykle, cztery gorące komiksy. Same kontynuacje: czternasty, przedostatni już numer Wolverine MAX, gdzie Logan wciąż próbuje ustalić fakty na temat swojej tożsamości; trzeci raz spotkamy się z Superbogiem Warrena Ellisa a czwarty raz poczytamy o spotkaniu Spider-Mana z Black Cat (i nie tylko). Na koniec kontynuacja w postaci pierwszego numeru drugiego woluminu Jupiter’s Legacy. Za tym komiksem stęskniłem się szczególnie. Za tydzień tylko jeden z dzisiejszych komiksów doczeka się kontynuacji, ha!

                                                                                                            ~j13Jupiter's Legacy v2 #01
 Wolverine MAX #14
 Spider-Man & Black Cat #04
 Superbóg #03
 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

PIOTR L. pisze...

Jak zwykle smakowicie :D Dzięki.

Anonimowy pisze...

Super paczka. 2gi sezon Jupitera zaczyna się świetnie!

Anonimowy pisze...

Dzięki za zwierzęta - Rosomaka , Pająka i Kocicę . Pozdrowienia dla tłumaczy - dużo zdrówka i sił życzę na następny tydzień :)