sobota, 20 sierpnia 2016

NOWOŚCI 20.08.2016

     Tak to jest, jak się rozdaje medale przed konkursem. Boleśnie, bardzo boleśnie odczuł to Paweł Fajdek. Balon nadmuchany do granic możliwości i pytania, w którym miejscu nad kominkiem stanie lub zawiśnie złoty krążek. A tu... klops. Daleki jestem od krytykowania sportowca, który po prostu nie wytrzymał, bardzo daleki. Ale jeśli w sporcie mamy jakąś specjalizację, to jest nią dmuchanie balona. Gdyby to była dyscyplina olimpijska... Szkoda, że nie jest. No ale tak to już bywa, żyć trzeba dalej. Przynajmniej będzie Liga Mistrzów w Polsce. Och, czyżbym już wieszczył przed rozpoczęciem meczu? Poczekajmy. 
    Czas ten postaram się Wam jakoś umilić. Dziś dwie marvelowskie kontynuacje z zeszłego tygodnia: Punisher #11 oraz Wolverine MAX #10. Mamy też dwie "niekontynuacje" z zeszłego tygodnia: Superbóg #02 i mój wielki faworyt w dzisiejszym zestawieniu, Revival #11. 
Enjoy.

                                                                                                            ~f77The Punisher #11
 Wolverine MAX #10
 Superbóg #02
 Revival #11
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

3 komentarze:

PIOTR L. pisze...

I znowu smakowicie ;) Dzięki.

Anonimowy pisze...

Dzięki za fajną paczuszkę z komiksami :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)