sobota, 6 sierpnia 2016

NOWOŚCI 06.08.2016

   

     Pomimo tego, że najbliższe dni upłyną nam podczas oglądania letnich Igrzysk Olimpijskich i kibicowaniu naszym sportowcom, z pewnością znajdzie się chwila, gdy przyda się dla odprężenia lektura jakiegoś komiksu. Najlepszym rozwiązaniem i tak jest zdjęcie komiksu z półki i przeczytanie wersji papierowej, ale dla tych, którzy akurat tego rozwiązania nie mogą zastosować, przewidzieliśmy cztery olimpijskie przerywniki na ten tydzień. Żegnamy Zatannę trzecim i ostatnim numerem jej mini serii, zaliczymy kolejne spotkanie z Jimem Downingiem w Spawn 209, Logan zakończy swój pobyt w Hollywood w Wolverine MAX 08, a numerem 10 kontynuujemy lekturę fantastycznego komiksu, jakim jest Revival. Do przeczytania za tydzień, gdy będziemy bogatsi o kilka złotych medali olimpijskich!.   

                                                                                                            ~j13Zatanna #03
 
Wolverine MAX #08
 
Revival #10
 
Spawn #209
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję za paczuszkę, bardzo!
W imieniu - mam nadzieję licznej - rzeszy fanów komiksów znajdujących jeszcze ponadto czas na kibicowanie pragnę nieśmiało zapytać o przewidywane bonusy za medale w Rio [oby liczne, medale i bonusy]. Będziecie nas trzymać w niepewności do samego końca? To aż za dużo emocji w tym samym czasie...
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

PIOTR L. pisze...

Dzięki :D

Anonimowy pisze...

Dziękuję wszystkim translatorom , a w szczególności tym , którzy z tak wielką regularnością dbają o tłumaczenie serii z Wolverine .

Anonimowy pisze...

Mamy już nawet złoto w Ryjo. Czy Grumisie nadal będą zwlekać z ogłoszeniem męskiej decyzji?

kryzyskurwa pisze...

Brak ogłoszenia oznacza, że niestety nie będzie gratyfikacji ze medale. Zapasy w szufladzie się kończą, nie ma czego dołożyć. Ale jeśli siatkarze zdobędą złoto, to jakiś bonus się na pewno znajdzie! :)