poniedziałek, 18 lipca 2016

NOWOŚCI 18.07.2016

   

     Miałem napisać wstępniak, ale nie było czasu. Gruchnęła wiadomość, że w sierpniu wchodzi do Polski Wielka Kolekcja Komiksów DC. Test czy nie, nie ma to tamto, trzeba się spieszyć sprzedawać na aukcjach Hushe, Sprawiedliwości czy inne Długie Halloween, zanim się ludzie pokapują i przestaną za rzeczy wyprzedane płacić w setkach złociszy! Ruszyłem w wir wyprzedaży, negocjacji, pakowania i wysyłania. Ledwo dnia starczało. Ale chyba się udało. Półki świecą pustkami, ale konto zasilone, będzie na nowe komiksiory!


     Dobra, żarty na bok. Czasu i owszem nie było, bo próbowałem przeżyć na najpiękniejszym Festiwalu na świecie. Jak widać przeżyłem (ponownie), wracam do roboty w GruMiKu. 


     Co dziś serwujemy niektórzy już zauważyli, gdyż tajemniczy wirus "W!" zaatakował nasze serwery i udostępnił komiksy wcześniej. Mimo to, z kronikarskiego obowiązku chciałbym odnotować co następuje: Dzisiejsze premiery to ostatnia część serii The Activity, pierwsze numery serii Superbóg oraz Enormous, a także odpowiedź na pytanie o częstotliwość ukazywania się Justice League w formie drugiego zeszytu tejże serii.   

                                                                                                            ~j13Superbóg #01
 
The Activity #16
 Justice League #02
 Enormous #01
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

8 komentarzy:

Krzysztof Fleszer pisze...

No w końcu, ja od wczoraj siedzę jak na szpilkach :)

PIOTR L. pisze...

Miły początek tygodnia :D Dzięki.

Anonimowy pisze...

Dzięki. Wstęp za długi, nie czytam.

Anonimowy pisze...

Ostatni odcinek The Activity.

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Nonokamomose pisze...

Z powodu chwilowego przestoju na odcinku wstępniaków edytowanych na stronie głównej, dziś w zastępstwie wstępniak w komentarzach:

W oczekiwaniu na kolejne sportowe święto, od którego dzieli nas zaledwie kilkanaście dni, możemy się rozkoszować kolejnym, niezwykle smakowitym zestawem. Dla oldskulowców - JLA, dla lubiących rozrywkę na wysokim poziomie, bez śmiesznych gości w lateksach strzelających z nosa glutami X mamy Activity. A poza tym... dwa podwójne rarytasy! Sensacja jak nic na lato z potworami i odjechany jak zwykle Ellis z... potworami innego rodzaju. A dlaczego to podwójne rarytasy? Bo to pierwsze numery serii! Wspaniały znak, że GruMiK się rozwija, a nie kończy serie i się zwija, ha!
To nie koniec wspaniałych wieści - ten dobór komiksów sprawił, że nareszcie nie będzie w komentarzach infantylnych wpisów ograniczających się do jednego zdania: "dzięki za Marvela". Ale w końcu wakacje są i dzieci powinny spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu!
I na zakończenie jeszcze jedna sprawa, wracamy do początku posta. Wszystkich nas zapewne nurtuje ta sama kwestia. Jakimi bonusami redakcja serwisu powinna nagradzać naszych reprezentantów za medale olimpijskie? Czy dodatkowa translacja za każdy zdobyty medal, czy tylko za złoto? Co o tym sądzicie?
GruMiKfan

Anonimowy pisze...

Piękny zestaw. Warto było czekać.
Dziękuję.
D.

Anonimowy pisze...

szkoda że nas olaliście w tym tygodniu