niedziela, 10 lipca 2016

NOWOŚCI 10.07.2016

   

W oczekiwaniu na finał. Ronaldo kontra Griezmann. To będzie świetny mecz, którego faworytem, moim zdaniem, będą Francuzi. W sumie... trochę dziwne było to Euro. Nie wiem czemu - sporo dobrej piłki, świetne bramki (Shaqiri!!!), ale ja jakoś nie do końca to czułem. Ciekawe, czy byłem w tym odczuciu osamotniony, czy też nie. Jakie jest Wasze zdanie? Przemyślcie to, ciesząc się lekturą czterech komiksów, które dziś prezentujemy. A będą to: piętnasty, przedostatni, numer świetnej serii Nathana Edmondsona "The Activity", również piętnasty odcinek "Manhattan Projects", który podobnie jak "Activity", pochodzi ze stajni Image Comics. Mamy też dziewiąty odcinek przygód Franka Castle w serii Punisher, oraz premiera. Pierwszy zeszyt serii "Justice League". Miłego oczekiwania na finał!                                                                                                            ~Fatal siedem siedemManhattan Projects #15
 The Activity #15
 Justice League #01
 The Punisher #09
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

3 komentarze:

szybkilester pisze...

dzięki zarówno za systematyczność jak i doborowy zestaw komiksów! a o piłce wolę się nie wypowiadać bo za dużo emocji wzięłoby górę... ;)

Anonimowy pisze...

Jak przeogromnie miło zajrzeć tu i zobaczyć, że w komentarzach nie ma tradycyjnego "dziękuję za Marvela". Widocznie Punisher jest za dobry, tj. chciałem powiedzieć "za mało marvelowaty".
Dziękuję wam za po prostu ciekawe komiksy! Tak trzymać!

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)