niedziela, 3 lipca 2016

NOWOŚCI 03.07.2016

     No i tak. Ból głowy ewidentnie przeszkodził mi w terminowym napisaniu wstępniaka. Dopiero co wstałem po meczu Polska-Portugalia. Oj boli głowa. Boli. Szkoda, że Polacy przegrali i nie strzelili drugiej bramki w pierwszej połowie. No i Milik gdzieś zgubił formę i nie błysnął w odpowiednim momencie ;( . Polska Reprezentacja w piłkę nożną całkiem niczego sobie radziła w rozgrywanych Mistrzostwach Europy. Piłkarze ustanowili też kilka rekordów, które powinni jeszcze bardziej wyśrubować za cztery lata. Mi zaimponowali kondycją, co niejednokrotnie było ich słabością w ostatnich latach. Przed nami eliminacje do Mistrzostw Świata i mam nadzieję, że polska reprezentacja nie rozsypie się po ME. W końcu kiedyś musi nadejść też dobry czas dla polskiej piłki, a jak nie teraz, to kiedy? Jak przy poprzednich meczach, trafi w Wasze ręce bonusowa premiera. Tym komiksem jest Ms. Marvel #02. W tym tygodniu kontynuujemy The Activity (#14), Ant-Man (#04) oraz The Punisher (#08). No i według mnie znajdziecie w naszym zestawie perełkę - Manhattan Projects (#14) – tak porypany komiks, że hey (za to go kocham).

Polacy nic się nie stało! Spotykamy się za cztery lata.                                                                                                            ~audiqManhattan Projects #14
 The Activity #14
 Ant-Man #04
 Ms. Marvel v3 #02
 The Punisher #08
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo duża porcja MARVELA sprawia , że jestem bardzo szczęśliwy :) Bardzo Wam dziękuję :)

sokowkrętarek pisze...

Trzy pozycje z Marvela Puniek, Mrówek i Marvelka. Bóg Ci zapłać dobrodzieju :) Tak trzymaj.

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

co z dokonczeniem star trek i doctor who