sobota, 11 czerwca 2016

NOWOŚCI 11.06.2016

     Znów dopadły mnie terminy. Znów jestem w plecy kilka dni. Znów zapomniałem napisać kilka słów na niedzielę. Całe szczęście, że przed nami ME i myguś zamiast skupiać się na połajankach raczej robi zapasy piwska oraz mięcha na grilla. Może mi się upiecze, zanim będę musiał płacić karę za nie wywiązanie się z kontraktu pisarza wstępniaków. Jak widzicie, u nas to nie przelewki – trzeba ciężko pracować od rana do wieczora, żeby sprostać wysoko postawionym wymaganiom szefostwa, nie wspominając o coraz większych oczekiwaniach czytelników. Jak wstępniak zostanie klepnięty, kasa za literówki wpłynie na konto, to i ja kupię sobie jakieś piwko za 1,5 złocisza oraz kiełbasę w promocji za 6 złotych kilogram. Będzie impreza. W najgorszym wypadku poczytam sobie komiksy, które przygotowaliśmy - dla was. A cóż tu mamy, trzy rzeczy, które mnie kręcą:

- ciąg dalszy walki agentów i sił specjalnych ze ZŁEM tego świata (hahaha) The Activity #11;

- porąbanych naukowców, którzy chcą ZBAWIĆ świat (hahaha) Manhattan Projects #11;

- superbohaterów, którzy walczą ze ZŁEM tego świata oraz którzy chcą ZBAWIĆ świat Spider-Man & Black Cat #03

i Green Arrow #44 (sorki, ale tego nie będę czytać, hihihihi)


I na koniec: Sto lat, sto lat, niech żyje nam Arcomics, fajny koleś, który niejednemu zalazł za skórę swoim ostrym językiem i poglądami, bez którego scena komiksowa bardzo by wiele straciła i na pewno nasze skanlacje stałyby na niższym poziomie.


Arcomics, dzięki za te 10 lat, za to, że ci się nadal chce działać. Działaj póki masz jeszcze siły. No to po piwku…?                                                                                                            ~gaudi


Kolega pominął jeden tytuł, ale przez wzgląd na wiek, zasługi itp. to kaska za wierszówkę zostanie wypłacona :) Kończymy dziś projekt Suicide Squad v4. Jeśli chcecie zapoznać się z dalszymi przygodami szwadronu to szukajcie wydań DC Comics spod szyldu Egmontu.


A Arcomics niech nam ŻYJE 100 lat!                                                                                                            ~myga

Green Arrow #44
 
Manhattan Projects #11
 
Suicide Squad #19
 
The Acticity #11
 
Spider-Man & Black Cat #03
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

13 komentarzy:

Anonimowy pisze...

mega nie działa

GruMiK pisze...

Pobrałem z MEGA wszystkie dzisiejsze translacje bez problemu. Bez logowania.

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Ja też nie mogę pobrać przez MEGA

Anonimowy pisze...

to dlaczego wyswietla mi się komunikat o logowaniu

Anonimowy pisze...

mega od maja losowo wybiera jeleni najlepiej ze stałym ip blokuje im możliwośc pobierania wyświetlając komunikat typu przekroczyłeś limit pobierania zmusza ich tym do zakładania konta

Anonimowy pisze...

Witam, serdeczne dzięki za wspaniale zaprezentowane komiksy, w tym aż dwie pozycje z Image. No i za poszerzony zestaw! Czy to z okazji inauguracji Euro? Bo miałem taki pomysł, aby brygada GRUMIK na zebraniu aktywu podjęła uchwałę o czynie produkcyjnym mającym wspierać naszych towarzyszy na imperialnej francuskiej ziemi. Otóż w ramach przodownictwa pracy towarzysze z GRUMIK mogliby wspierać towarzyszy na zielonej murawie tłumacząc jeden dodatkowo imperialistyczny komiks za każde zwycięstwo naszych niezwyciężonych jedynie słusznych piłkarzy kopanych, moralnych zwycięzców turnieju. A za awans do kolejnej fazy rozgrywek aktyw GRUMIK mógłby wykonać np. 174,4 procent normy tłumaczeniowej.
Towarzysze Czytelnicy mogliby oczywiście również wspierać jedynie słuszną walkę pozostawiając pod komiksami ideologicznie poprawne wyrazy podziękowania i solidarności w wyzyskiwanym kolonialnie ludem tłumaczy, korektorów i grafików oraz propagandystów wyklętego ludu ziemi odpowiedzialnych za pisanie wstępniaków.
Czuwaj!

gaudip pisze...

hahaha
Nie ma kandydatów na korektorów?
Nikogo nie rażą moje błędy językowe?

audiq

Anonimowy pisze...

Nasi dali radę! Do siedmiu razy sztuka i jest pierwsze zwycięstwo na Ojro!
A teraz uświadomieni kibice mają tylko jedno pytanie: Czy i Grumik da radę? Czy jakoś to wspólnie uczcimy?..

GruMiK pisze...

Wygląda na to, że Arkadiusz Milik zapewnił dodatkową premierę na zbliżający się weekend :)

Anonimowy pisze...

Grumik - to jest odpowiedź, jaką prawdziwi kibice, pardon, prawdziwi fani komiksu chcieli usłyszeć!!!

Nonokamomose pisze...

A co kibice z Grumika zrobią w obliczu wyrwanego wczoraj mistrzom świata remisu?

GruMiK pisze...

:) coś tam dorzucimy.