sobota, 30 kwietnia 2016

NOWOŚCI 30.04.2016

Zaplanowaliście sobie długi weekend? Nie? Nie martwcie się, może się zdarzyć, że pogoda zaplanowała go za Was i nie pozostanie nic innego, jak siedzenie w domu przy oglądaniu filmu/serialu czy czytaniu książki/komiksu.  Nieważne jaka pogoda będzie w moich stronach, na wieczory długiego weekendu mam zaplanowaną lekturę pierwszego numeru Gotham Central  od Egmontu i nadgonienie trochę drugiego sezonu Daredevila, bo zatrzymałem się na trzecim odcinku. Normalnie wstyd. A jak czasu starczy to i innych komiksów mi ubędzie w kolejce do przeczytania. Tylko trzymać kciuki, żeby pogoda i na jakiegoś grilla pozwoliła…

Dla Was na te wieczory mamy cztery lektury: Wolverine 312 i 313, w których to Logan spotka się ze swoim odwiecznym wrogiem, 7 numer The Activity rozpoczynający nową historię oraz na zakończenie bardzo „elektryzujący” numer 4 serii The Punisher!


                                                                                                          ~j13


                     
The Punisher #004 (Marvel NOW!)
 
The Activity #07
 
Wolverine #312-313
 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Serdecznie dziękuję za tak duży ładunek pozytywnego MARVELA

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Nie ma koszyczka majówkowego :(

PIOTR L. pisze...

Dzięki!! Miłej majówki :)