sobota, 26 marca 2016

NOWOŚCI 26.03.2016

Wiosna już przyszła (kalendarzowa na pewno, prawdziwa jeszcze trochę się wstydzi ), zajączek również zawitał. Przygotowania świąteczne idą pełną parą. Pomiędzy wypiekaniem ciast a robieniem sosu tatarskiego przydałoby się zrobić odpoczynek. W takim momencie warto zrelaksować się przy lekturze jakiegoś komiksu. Proponuję zapoznać się z Wolverine 306 do 308. Przed święconką (lub po – jak kto woli) warto przeczytać 2 i 3 część serii Inhuman. Na sobotni wieczór polecam najnowszy twór Richarda Corbena – całość miniserii Rat God. Po niedzielnym obżarstwie nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z Sweet Tooth 30 do 34. Gdy przemoczeni wrócicie do domu w Lany Poniedziałek, polecam zapoznać się z Wolverine MAX 03-05. Po to, by zdać sobie sprawę, że inni mają gorzej. A gdy pojawi się już nostalgia, że Święta się kończą i jutro trzeba wracać do pracy, w poniedziałkowy wieczór najlepszym rozwiązaniem będzie Tony Stark i lektura jego przygód w TM-GruMiK Iron Man 03! 

Wszystkim czytelnikom GruMiKa (i nie tylko) życzymy pogodnych, radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych, jajcarskiego zająca i mokrego dyngusa!

                                                                                                          ~j13


                     
Inhuman #02-03
 
TM-GruMiK Iron Man #03
 
Wolverine MAX #03-06
 
Wolverine #306-308
 
Sweet Tooth #30-34
 
Rat God #01-05
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

dzięki!

Anonimowy pisze...

Wielkie dzieki za translacje z MARVEL'a

Piotr L. pisze...

ŁOŁ!!!Super paka!!Dzięki!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :D

Anonimowy pisze...

Całej ekipie GruMiKa Wesołych świąt jesteście najlepsi. Wielkie dziękuję :)

Lukasz Chmura pisze...

Wesołych Świąt, prezenty dopisały jak na gwiazdkę :) Dzięki!

Anonimowy pisze...

Wesołych Świąt, paczka dopisała jak na gwiazdkę! Dzięki :))

Anonimowy pisze...

Kosmiczne podziękowania dla ekipy Grumika za kontynuację komiksów Lemire - sprawę posunęliście zdecydowanie do przodu!! :-)

Szacun!

Anonimowy pisze...

Tego weekendu nic?