sobota, 12 marca 2016

NOWOŚCI 12.03.2016

Jak ten czas leci… Nie tak dawno pisałem wstępniaka… Okazuje się, że znów moja kolej… Cóż nas czeka w tym tygodniu… Niewątpliwie kontynuacja dwóch projektów: Wolverine (#304) oraz Rasputin (#10)… Mnie najbardziej cieszą intensywne prace przy Rasputinie, czego owocem jest dzisiejsza premiera. Jedynie czego mogę żałować to brak mojej skromnej osoby w obsadzie korekty – to był duży błąd! Czeka nas także w tym tygodniu premiera: Ms. Marvel v3. Kamala Khan to zwykła, niewyróżniająca się niczym dziewczyna z New Jersey, przynajmniej do czasu gdy w dziwnych okolicznościach dostaje pakiet niezwykłych supermocy. Ten komiks to nie moja bajka, ale zachęcam do śledzenia losów głównej bohaterki. Z tego co zobaczyłem na naszym forum, to będzie można w niedalekiej przyszłości oczekiwać kolejnych odsłon tego komiksu. I na koniec mała niespodzianka/uzupełnianka, czyli Suicide Squad v4 #00.

                                                                                                          ~audiq


                     
Rasputin #10
 


Suicide Squad #00
 


Wolverine #304
 


Ms. Marvel v3 #01
 


*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

18 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Witam!
Przede wszystkim najserdeczniej dziękuję za różnorodne i znakomicie wykonane tłumaczenia od najrówniej pracującej grupy translacyjnej, jaka się jeszcze ostała. Czapki z głów!
A teraz pytanie. Pod koniec ub. roku zaczął się swoisty restart w Vertigo, która wystartowała z całym szeregiem zupełnie nowych serii. Czy którąś z nich uważacie za warte Waszej (i tym samym naszej) uwagi?
Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję!
nonokamomose

Anonimowy pisze...

zwiększona porcja MARVELA - jak dla mnie rewelacja . Bardzo Wam dziękuję .

Piotr L. pisze...

:):):):)

Anonimowy pisze...

No kudre nie po porstu nie! Najpierw GruDiZ (Grupa Dylentantów i Złodzieji) zniszczyli SuicideSquad a teraz boira sie za Miss Marvel. Na prawdę żałosne są te wasze skanlacyjki.

GruMiK pisze...

Podejrzewam, że w tej żałosnej translacji znalazło się mniej błędów niż w Twoim jednym poście, anonimie.

Anonimowy pisze...

Ayy zabolala dupka ChujMiKa NEI PROZSE TYLKO NIE CIETE RIPOSTY DLA ZAMASKSOWANIA BÓLU DUKPI

GruMiK pisze...

Mylisz się. Jest niedziela i dobry humor wiec tak sobie tutaj z Tobą konwersujemy utrzymując Twoje życie na należytym dla Ciebie poziomie. Zapewniając Tobie należną Ci rozrywkę i oczekując słów pochwały i miłości. Niech MOC nadal będzie z Tobą.

Anonimowy pisze...

Po co puszczacie trolla?

Anonimowy pisze...

Znajdą się i tacy goście niestety . Jesteście najlepsi w tym co robicie i proszę nie przejmujcie się słowami ze strony tego kiepskiego analfabety . Posty do skasowania , bo szkoda sił , aby ktoś czytał teksty tego anonima .

GruMiK pisze...

Testuję swoją wytrzymałość. Pewnie przegram, bo wydaje mi się, że to zaprawiony w boju zawodnik. Jednakże dbając o trochę kultury na blogu wspomnę tutaj, że kolejne posty zawierające niezbyt wyszukane epitety trafią do spamu.

riguana pisze...

Wielkie dzięki za smakowitą i rewelacyjną paczkę!

Anonimowy pisze...

Trochę mi przykro, że wdajecie się w pyskówki z trollami, a nie możecie odpowiedzieć na pytanie Waszego fana. Może nie bardzo wiecie, o jakim "nowym otwarciu" w Vertigo (imprint DC dla wyrobionych czytelników, to przecież wiecie, prawda)chodzi? To dla ułatwienia rzucę garść tytułów:Art ops, Clean room, Jacked, Last gang in town,New romancer, Red thorn, Sheriff of babylon,Slash and burn,Survivor's club,the dark and bloody, unfollow.Wszystkie dostępne na My comic.
Raz jeszcze dziękując za Wasz trud uprzejmie proszę o opinie na temat powyższych utworów.
nonokamomose

GruMiK pisze...

W tej chwili z podanych przez Ciebie tytułów nic nie planujemy. Priorytetem jest kończenie rozgrzebanych projektów. Czasem trafi się coś nowego ale jak pewnie sami zauważyliście nie ma tego tyle co kiedyś.

Anonimowy pisze...

Dziękuję za odpowiedź. To, że skupiacie się na kończeniu projektów brzmi dla mnie niepokojąco wręcz złowieszczo... Tym mocniej będę więc ściskał kciuki za Waszą Grupę.
Czy kończenie projektów oznaczać może też np. powrót do ekspresowo przetłumaczonej Black Widow? Seria ta ponownie zrestartowana zadebiutowała właśnie na rynku, a tłumaczenie pierwszego zeszytu napisanego przez Waida (napisanego to chyba zbyt mocne słowo) zajmie Wam minutę.
pozdrawiam
nonokamomose

tuchaj pisze...

Może Waid napracował się więcej przy tym scenariuszu niż przy takim gdzie byłaby tona tekstu, scenariusz to nie tylko dymki, scenarzysta wręcz powinien tam gdzie się da opowiadać obrazem nie tekstem.

Anonimowy pisze...

Grumisie, ten Rasputin to już się skończył w USA, czy będą powstawać kolejne numery?

elmo_krk pisze...

Numer #10 jest ostatnim wydanym numerem kończącym serię pierwszą. Na tą chwilę nie mam informacji o planach na kolejną serię, aczkolwiek praca przy tym komiksie była dla mnie świetną zabawą i jeśli tylko kolejna seria się zacznie na pewno będę chciał się tym zająć.