sobota, 27 lutego 2016

NOWOŚCI 27.02.2016

Jeśli wpadliście na naszego bloga aby sprawdzić: czy szczyt Nanga Parbat został pierwszy raz zdobyty zimą; co powiedział Lechu po powrocie do Gdańska na temat teczek udostępnianych przez IPN; czemu Kajetana P. transportowano  wojskowym samolotem CASA; czy Lewy wyjdzie od pierwszej minuty w jutrzejszym meczu przeciwko Wilkom; sprawdzić 14 -dniową prognozę pogody na terenie Polski; wyszukać oryginalny przepis na niedzielny obiad z rodzicami i dziadkami... tooooo PRZEPRASZAMY ale trafiliście pod zły adres. Jeśli natomiast zainteresowały Was historie prezentowane w zeszłym tygodniu to mam dobrą informację - dziś kontynuujemy wszystkie tytuły. Czytajcie, komentujcie, a jeśli chcecie pomóc, to wpadnijcie na forum GruMiKa lub CFC - już my znajdziemy Wam coś miłego. 

PS. God is Dead trafia do projektów zakończonych. Nie planujemy kontynuacji tego tytułu. Rasputin, Thief of thieves i Wolverin... oj tego będzie dużo w najbliższych tygodniach.

                                                                                                          ~myga


                     
Rasputin #08
 
God is Dead #06
 
Wolverine #301
 
Thief of thieves #18
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

kryzyskurwa pisze...

Co z tym Nanga Parbat? Zdobyli czy nie?

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Dzięki za regularnego Wolverina :)

Anonimowy pisze...

Jest szansa na coś z MARVELA dzisiejszej nocy ?