sobota, 23 stycznia 2016

NOWOŚCI 23.012016

No w końcu udało się spremierować kolejne numery Uncanny Avengers. A jest ich dokładnie siedem. Przy czym jeden, oznaczony numerem 08AU, przedstawia historię z alternatywnego świata, który powstał w wyniku wydarzeń z Age of Ultron czy też, jak to zostało przetłumaczone na język polski, Ery Ultrona. Tak swoją drogą Era Ultrona zostanie wydana przez Egmont, polecamy zakup.

Wracając do Uncanny Avengers. W piątym numerze serii byliście świadkami narodzin Bliźniąt Apokalipsy, które porwał Kang Zdobywca. Porwał i... "wychował" to za mocne słowo. Raczej powiedziałbym, że "nakierował" je na pewien tylko sobie znany cel. W dzisiaj premierowanych komiksach zobaczycie, na co stać te bliźnięta. A stać je na wiele. Będą prawdziwym cierniem w boku naszych bohaterów. Teraz to się zacznie ostra jazda bez trzymanki!
Zapraszamy do lektury!
                                                                                                          ~T#M


                     
Uncany Avengers #06-11
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dzięki za olbrzymią wstawkę . To , że trzeba kupić Erę Ultrona od Egmontu to fakt - już 27 stycznia premiera !!!

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Tyson pisze...

Wielki dzięki za Avengers.T#M jak Petru prawie wszędzie ☺.Na jakieś stronie kulinarnej też publikujesz? Oczywiście żartuję. Jesteś bardziej zapracowany niż nasz Sejm i Senat, a oni to nawet w święta i sylwestra "pracują". Niech ci bozia w komiksach wynagrodzi.

Anonimowy pisze...

Wspaniała wrzutka z super wydawnictwa !!!

Anonimowy pisze...

Właśnie trafiłam na Waszą strone i od razu spotykam taki rarytas z Marvela . Jesteście wspaniali .