sobota, 5 grudnia 2015

NOWOŚCI 05.12.2015

Piąty grudnia. Górnicy trzeźwieją lub dalej świętują. Grzeczne dzieci szykują powoli buty w nadziei, że Mikołaj znajdzie dla nich jakiś prezent. Niegrzeczne dzieci szykują buty z nadzieją, że Mikołaj jednak nie jest wszechwidzący i umknęły mu ich niecne uczynki. Miłośnicy komiksu w naszym kraju od dwóch dni żyją wiadomością, że Mucha wyda w końcu w Polsce Miraclemana autorstwa pana od Strażników. A ludzie lubiący sobie poczytać do porannej kawki translacje naszej grupy czytają właśnie ten wstępniak. Jak zwykle mamy dziś cztery premiery – kontynuujemy proces Bucky’ego Barnesa w Captain America 613, dowiemy się jaki jest efekt końcowy starcia Velocity z doktorem Paine’em w ostatnim, czwartym numerze drugiej solowej serii z jej udziałem. Zimy jakiejś konkretnej jak na razie nie ma, ale i tak niech Was rozgrzeje Ghost Rider w numerze piątym swojej All-New serii. A jeśli myślicie, że w Polsce, czy ogólnie na Ziemi źle się dzieje, zajrzyjcie do Caliban nr 5, a przekonacie się, że nawet w Kosmosie nie ma zmiłuj.


                                                                                                            ~j13


Caliban #05
 
All_new Ghost Rider #05
 
Captain America #613
 
Velocity v2 #04
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Coraz więcej Marvela !!! Jak ja Was kocham .No i Mucha startuje z kolejnym komiksem o superbohaterach - żyć nie umierać . Wspaniałe czasy nadeszły . Zarówno translatorzy , jak i polskie wydawnictwa mnie rozpieszczają , jak za starych dobrych czasów TM-Semic .