sobota, 21 listopada 2015

NOWOŚCI 21.11.2015

Dziś obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, swoje święto mają także Pracownicy Socjalni. A jeśli ktoś jest życzliwym pracownikiem socjalnym, to już w ogóle może świętować! Nie mogąc przejść obojętnie wobec propagowania życzliwości, sami będziemy dziś życzliwi i podarujemy Wam cztery komiksy do przeczytania. Każdy z innego wydawnictwa. Na początek mamy 23 już numer Sweet Tooth od Vertigo. Premierą numer dwa będzie kontynuacja kształtów… eee, wróć, przygód Velocity z Top Cow. Z numerkiem trzy zaprezentuje się trzeci numer Trees z Image, a jako czwartą premierę zaproponujemy Wam kolejne przygody Gambita, Polaris i spółki w All-New X-Factor nr 6, z-wiadomo-jakiego-wydawnictwa.
Jako że nasza grupa ogólnie jest bandą życzliwych osób, po ponowne akty życzliwości zapraszamy za tydzień!


                                                                                                            ~j13


Trees #03
 
Sweet Tooth #23
 
All-New X-Factor #06
 
Velocity v2 #02
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

6 komentarzy:

gaudip pisze...

jeeeeeeeeeeeee

#2500 Sweet Tooth #23 [21.11.2015]

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Życzliwe pozdrowienia z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Dzięki za kolejną paczkę komiksów, a zwłaszcza za 3 część "Trees".

Anonimowy pisze...

Dzieki za kolejnego X-sa !!!

Anonimowy pisze...

już nie mogę doczekać się 24 :00 . Coś czuję , iż na pewno wrzucicie jakąś translację z Marvela . Tylko ręce zacierać , a Was drodzy translatorzy wychwalać pod niebiosa :)

graphic novel pisze...

już nie mogę doczekać się 24 :00 . Coś czuję , iż na pewno NIE wrzucicie tylko jakąś translację z Marvela . Tylko ręce zacierać , a Was drodzy translatorzy wychwalać pod niebiosa :) Niech żyją Grumisie pokazujący, że komiks to nie tylko literatura dla młodszych nastolatków!