sobota, 7 listopada 2015

NOWOŚCI 07.11.2015

Cmentarze odwiedzone? Świeczki zapalone? Modlitwy odmówione? Bigos u ciotki "na rozgrzanie" zjedzony? Wujaszek polał nalewki, którą pichcił przez cały rok na specjalne okazje? Pobliskie nekropolie w tym roku mnie zadziwiły. Pogoda sprzyjała, więc... rewia mody! Mini, skóry, waty cukrowe, selfie na grobach. Żarcia pod dostatkiem. O ile do tych obwarzanków i ciepłych lodów się przyzwyczaiłem, to jednak tosty, gorąca czekolada i burgery zachwiały moim poczuciem estetyki. Świat się zmienia. Dobrze więc, że chociaż u nas jest to, co zawsze - cztery komiksy w ramach cotygodniowej walki z szarzyzną świata. Dziś zaczniemy od Vertigo - kapitalny Sweet Tooth - nr 21. Ostatnio sporo było przygód Black Widow - nie inaczej w tym tygodniu - 18 nr serii. Do tego druga próba odpowiedzi na pytanie: Kim jest Jake Ellis. Mamy też inny drugi numer. Tym razem wydawnictwo Aspen i seria Lola XOXO.
Enjoy.


                                                                                                            ~fatal


Black Widow v3 #18
 
Sweet Tooth #21
 
Kim jest Jake Ellis #02
 
Lola XOXO v1 #02
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ode mnie lecą podziękowania za Wdowę .

kryzyskurwa pisze...

Zjadlbym bigos...

Anonimowy pisze...

Zjadłbym Wdowę

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję za komiksy z Marvela . Mam pytanko . Czy jest szansa , że przetłumaczycie coś z serii Avengers w najbliższych miesiącach ?