sobota, 31 października 2015

NOWOŚCI 31.10.2015

     "Widzę, że niektórzy już świętują :)", "STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla całej ekipy...", "Super seria - serdecznie wszystkim polecam", Olbrzymie podziękowania za tłumaczenia komiksów".

         Czy lubimy miłe słowa? Czy jesteśmy na nie łasi? Czy możemy bez nich żyć? Ciężko odpowiedzieć na te pytania! Przede wszystkim komiksy robimy dla siebie. Jak przystało na pasjonatów. Straszne słowo - "robimy". Lepsze byłoby "bawimy się". Często wybieramy takie tytułu, które chcielibyśmy przeczytać na papierze w polskiej wersji językowej, lecz wydaje nam się to mało prawdopodobne. Radujemy się, że nasze wybory są zgodną z tym, co wybierają wydawcy i kolejne  tytuły znikają z naszej spiżarni.

         Z drugiej strony wasza radość i wdzięczność to dla nas wisienka na torcie. Tort będzie, świeczki będą, coś mocniejszego też będzie. Czas grumikowego święta uznajemy za rozpoczęty. Dziś kolejne cztery komiksy. Miły dla mnie Magneto (t. 11). Dość przyjemna grafika. Kolejne tomy w przygotowaniu, co mnie cieszy. Dwa tomy Sweecia (t. 19 i 20). Z przecieków wiem, że jeden z moich ulubionych tłumaczy kontynuuje tłumaczenie i będziemy mieli ogromną szansę przeczytać kolejne tomy. Tak po cichu marzę, że będę miał kiedyś okazję mieć ten komiks na półce. I na koniec mała czarna, czyli Black Widow (t. 17), bo cóż po torcie, jak nie ma do niego kawy.

         Pamiętajcie to nie wszystko...                                                                                                            ~gaudi


Black Widow v3 #17
 
Magneto #11
 
Sweet Tooth #19-20
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

18 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bardzo Wam dziękuje szczególnie za Marvela !!!

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Piotr L. pisze...

MARVEL RULES!!!!Dzięki.

bowash pisze...

Jak rocznica to wszystkiego dobrego życzę i dużo szczęścia. A jak jest i zdrowie to już jest wiele :)

gaudip pisze...

to tylko cisza przed burzą...

Anonimowy pisze...

To że jesteście najlepszą ekipą tłumaczącą komiksy to już każdy wie,robicie świetną robotę oby tak dalej trzymam kciuki !!!

Anonimowy pisze...

Ta cisza przed burzą jest piękna , bo coś czuję , że z burzą będzie wspaniała ulewa MARVELA . Już się doczekać nie mogę :)

graphic novel pisze...

Przepraszam, że dopiero teraz piszę komentarz, chociaż już dawno, dawno zasłużyliście sobie na słowa najwyższej pochwały. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! A na komentarz zdecydowałem się, aby Was upewnić w przekonaniu, że Wasze prace śledzą nie tylko nastolatki śliniące się na kolejne odsłony Marvela, ale macie także wiernych kibiców gustujących w bardziej wymagających komiksach, których oby nadal tu nie brakowało. Jeszcze raz gratuluję i przekazuję wyrazy olbrzymiej wdzięczności!
pozdrawiam

gaudip pisze...

u nas święta będą trwały aż do 1.1.2106 :), bo wesoły ludek jesteśmy

Anonimowy pisze...

do 2106 wow :)

gaudip pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
gaudip pisze...

a co tam... jak świętować to świętować ;]

Anonimowy pisze...

MARVELA nie czytają tylko nastolatki , czego jestem żywym przykładem !!!! Superbohaterowie to wspaniała lektura dla każdego przedziału wiekowego , więc czekam na ich sporą paczkę na urodziny Grumika . Życzę Wam jeszcze wielu lat owocnych działań . Wasza praca jest bezcenna i oby zawsze sprawiała Wam wiele przyjemności . Chcę , abyście wiedzieli , jak my czytelnicy komiksów jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za tłumaczenia (ja szczególnie za MARVEL) .DZIĘKI

riguana pisze...

Kurcze, jubileusz już za niecałą godzinę, iść spać, czy czekać, bo a nóż pojawi się zaraz po północy jakaś niesamowita wstawka? ;)

GruMiK pisze...

7 minut :)

gaudip pisze...

dla pierwsze osoby nagroda!!!

Anonimowy pisze...

Dzięki i kolejnych 9 lat :)

PS.Brak Secret 07

GruMiK pisze...

Secret też już jest :)